Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen idős volt a gyermeked...

Milyen idős volt a gyermeked amikor az esti kakaóját, tejét, bögréből itta meg, és nem csőrösből vagy cumisüvegből?

Figyelt kérdés
Kisfiam 21 hónapos. Szépen iszik pohárból, de azért az esti 2,5 dl kakaóját nem merném bögrébe rábízni:) Meg ugye nem is egyszerre issza meg.
2010. nov. 25. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is tudtak inni pohárból de a nagy 4 éves szülinapján itta először pohárból az estit a kisebb most múlt 3 de még az estit meg a reggelit is abból issza. Nem ragaszkodtam sem én sem ők az üveghez viszont nem voltak jó evők szerintem pohárból ennyit nem isznak meg.
2010. nov. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindkettő kb 3 éves volt.Már mindent sima pohárból ittak,de ezt nem szívesen adtam a kezükbe az ágyba,mert tuti kiöntötték volna...csőrös poharat használtunk.
2010. nov. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kezdetektől pohárból itatom a gyerekeimet, úgyhogy az átállással nem volt probléma.


Kakaót pedig nem adok nekik estére (napközben sem túl sokat), mert cukros, és élénkít is.

2010. nov. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3. köszönöm a te véleményed is. Nem az átállással van probléma, mint írtam is, ügyesen iszik pohárból. De ha pohárba kapná, az tuti, hogy az ágyon landolna a tartalma. Kisfiamat nem élénkíti a kakaó.
2010. nov. 26. 09:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Olyan 20 hónapos volt a lányom, amikor magától leszokott az esti tejről (elalvás előtt a szobájában) , amit kulacsból ivott. Egyszerűen már nem kérte, mi meg nem erőltettük.

Már 2 és fél éves és a vacsorához iszik teát vagy gyümölcslevet, aztán fogmosás után a fogmosópohárból pár korty vizet és ennyi. Reggel meg a bögréjéből 2-3 dl kakaót.


Szerintem nem baj az, ha még csőrösből issza. Inkább az, hogy fogmosás után iszik még cukrosat. De egyszer biztos elhagyja ezt is. :)

2010. nov. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy cukros. De a sima tejet nem nagyon szereti.
2010. nov. 26. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!