Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős korában ébredt...

Mennyi idős korában ébredt már föl éjszaka a gyereked pisilni magától?

Figyelt kérdés
Kislányom már 3,5 éves, de ha én éjszaka (álmában) nem pisiltetem meg akkor bepisil. Ha én véletlenül később ébredek meg pisiltetni(a picurhoz kelek szopiztatni) akkor becsorog, már csak akkor kel fel ha bepisilt. Kell aggódnom, vagy még egyszerűen csak nem érett meg rá?
2010. nov. 26. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, mi soha nem keltünk fel éjszaka pisilni.Mondjuk mióta elhagytuk a pelust, ahhoz ragaszkodom, hogy vacsora után már nincs ivászat. Se a lányomnál, se a fiamnál nem volt gond sose.
2010. nov. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Lányom 2 éves.1 hónapja szobatiszta nappalra,1 hete pedig éjszakára sem kell rá pelus.Lefekvés előtt pisil,és hajnalban is szól hogy pisilnie kell.

2010. nov. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom igazából. Kisfiam 3 éves kora előtt egy hónappal egyszercsak nem kérte a pelust és azóta szobatiszta. Ovikezdéskor volt egy hét éjszakai bepisilés azóta semmi. De előtte is és azóta is fel kel éjjel ha pisilnie kell, persze nagy sipákolás közepette, mert ugye sürgős neki :D Én 3 deci innivalót engedélyezek neki vacsora mellé, aztán fürdés előtt pisi és fogmosás, azaz fürdés után is.
2010. nov. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell aggódni. Ez még 6 éves kor körül is normálisnak tekinthető, akkortájt válik véglegessé az éjjeli szobatisztaság.

Lányom 2,5 éves, éjjel még van pelusa, mert többször pisil, de van , hogy üres a pelus reggel. Viszont van olyan is, hogy felébred éjjel, hogy pisilni kell, de ritkán.

2010. nov. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kislányom 3 éves múlt augusztusban. Nappalra már régóta szobatiszta, de ágytisztává csak most vált kb egy hónapja. Pelusoztam és észrevettem hogy száraz reggel a pelus, megdícsértem, aztán kb egy hónap száraz pelus után mondtam neki már nem kell és nem adtam rá. Azóta nem pisilt be. Inni kér este lefekvés előtt de ettől függetlenül nem csurog be neki, amikor kell neki pisilni szól éjjel is akár:)
2010. nov. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!