Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A nappali és az éjszakai...

A nappali és az éjszakai szobatisztaság között nektek mennyi idő telt el?

Figyelt kérdés
Nappal már szobatiszta pár napja a kislányom.(2 éves)Éjszakára meg a nappali alvásához kap pelust és mindig nagyon tele van pisivel.Honnan fogom tudni hogy mikor nem kell rá pelus?Nektek mennyi idő telt el így?
2010. nov. 28. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
szia.Kislányomnak ez a 10. hónapja,hogy nappal szobatiszta(most 24 hónapos).Teljesen egyedül lett az egyik napról a másikra,azóta egyszer se pisilt be,mindig jó előre szól,és simán tudja tartani több,mint fél órát,DE éjjelre sajnos még mindig kell rá adnom,mert lusta felkelni,hogy pisi lesz,inkább alszik tovább,és bepisil.Már jó lenne ha leszokna róla,de nálunk ez addig sajnos semmiképp nem következik be,amig még 3x-4x szopizik éjszaka.De a szopiról meg egyszerűen képtelenség leszoktatni.
2010. nov. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szintén 2 éves a lányom.1 hónapja lett szobatiszta,rá egy hétre a déli alváshoz sem kellett pelus.1 hete pedig éjjelre sem.

Először a déli alvásnál tudod majd elhagyni,hogyha ébredés után száraz a pelenkája pár napig.Alvás előtt pisiljen és akkor hátha kibírja ébredésig.Vagy mondd neki(hiába van rajta pelus),hogy szóljon,ha kell.

Éjszakára lehet hogy tovább kell a pelus.Az én lányom már nem engedte magára adni.

2010. nov. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2 hete szobatiszta 2 évesem,egyik napról a másikra alváshoz adok rá pelust,de az éjszakai is mindig száraz,mégsem merem elhagyni.Szerintem ha 2-3 hétig száraz az alvós pelus is akkor el lehet hagyni.Én várok még 1 hetet.
2010. nov. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia,első vagyok.a déli alváshoz mi egyidőben hagytuk el,mint nappal,csak az éjjeli húzódik ennyire.
2010. nov. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!