Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nappali szobatisztaság után,...

Nappali szobatisztaság után, hogyan alakult az ágytisztaság?

Figyelt kérdés
Erre "nevelni" kell vagy csak ki kell várni szerintetek?
2011. aug. 30. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem le kell venni a pelust, s utána nem szabad visszaadni se nappalra, se éjszakára. Persze ehhez érettnek kell lenni a gyereknek.
2011. aug. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondják ha úgy csinálnod, hogy éjjelre még adsz pelust akkor érett arra,hogy levedd ha 1 teljes héten át reggelente mindig száraz a pelus. Akkor leveheted és éjjel nem lesznek balesetek.


Nem tudom nálunk ennek ellenére még vannak.

2011. aug. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez érettség kérdése.Az én fiam 3 éves,szobatiszta,de éjszakára nem ágytiszta(a délutáni alvásra igen!).Én kivárom.
2011. aug. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam most lett szobatiszta/szeptemberben lesz 3,5éves/ez a 2.hetünk pelus nélkül.Az első hét után azt mondta anya nekem nem kell pelus éjszakára sem és azóta nem adok rá.Nem is volt baleset éjjel,igaz kiviszem egyszer pisilni mikor én is megyek, meg amúgy is sokat iszik este.Viszont a kakiláshoz kér még pelust:(:(na ezt nem tudom mikor fogja elhagyni!?
2011. aug. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Már stabilan szobatiszta volt nappalra, még az utazásoknál sem használtunk pelust, de volt még egy fél csomaggal, na azt adtam rá alváshoz éjjelre, aztán sorban dobáltam ki a tiszta, de beizzadt (akkor olyan dög melegek voltak) pelusokat. A nappali alváshoz már hamarabb elhagytuk a pelust és ott sem történtek balesetek. Az egész szobatisztaság dolog (az éjszakai is) lecsengett 3 hét alatt.


Hozzáteszem én nem erőltettem nála semmit, volt bilije és szűkítője is, az utóbbit választotta, és már 2,5 éves elmúlt. szerintem ha valaki kivárja, akkor sokkal könnyebben, gyorsabban mennek ezek a dolgok.

2011. aug. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

20 hónapos korában a fiam szobatiszta lett. 1 hete nem engedte feltenni éjjelre sem (csak az előtte lévő reggelre volt száraz a pelus, előtte mindig volt benne pisi), így azóta pelus nélkül alszik éjjel is. Első éjjel kelt fel pisilni, azóta reggelig alszik és nem pisil be.

Szeptember végén lesz 2 éves.

2011. aug. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2,5évesen 2hét után a nappali alvásnál se kapott pelenkát, nem is volt baleset, és egyszercsak éjjel is felkellt mikor pisilni kellett,pedig volt rajta pelus.hát ezek után nem adtam rá éjjel se pelust.
2011. aug. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az enyém 3-4 hete szobatiszta nappalra, de bizony még a délutáni és az éjszakai alvásnál is becsurrant. Nem minden nap, de azért elég gyakran. Szerintm ő még nem érett az éjszakai peluslevételre.
2011. aug. 31. 09:09
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem ne aggódj, az nagyon jó hogy nappal szobatiszta,majd eljön az éjjeli is.
2011. aug. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!