Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A nappali szobatisztaság után...

A nappali szobatisztaság után mennyi időre vettétek le a pelust éjszakára is?

Figyelt kérdés
26 hónapos a kisfiam, két hónapja nincs pelenkája napközben, tíz napja már déli alváshoz sem engedi feltenni, nem is pisil be. Az éjszakai pelenka viszont reggelre tele van. Igaz sok teát iszik este és éjjel is.
2011. febr. 13. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha éjjel itaod akkor nem fogja kibírni reggelig.
2011. febr. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek, éjjel ne igyon. főleg ne teát.

A védőnő nekem azt modnta, hogy ha egymás után 3 éjjel száraz a pelus, vegyem le. Én jóval tovább használtam éjjel, mert nappal 26 hósan lett szobatiszta, de most , 31 hósan vettem le róla éjjel, és még sokáig lehetnek balesetek így is.

amíg bepisil éjjel, felesleges levenned...

2011. febr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fél év múlva. 19 hónaposan télen lett szobatiszta és csak nyáron lett ágy tiszta. Nem voltak baleseteink meg vártam míg 3 napig tiszta volt reggelre a pelus.
2011. febr. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Éjjel is kéri a teát, ha nem adok neki sír.

Próbáltam elvenni tőle, de éktelen sírásba és pár órai virrasztásba torkollottak az éjszakák.

2011. febr. 13. 14:19
 5/5 anonim ***** válasza:

A teát cseréld át vízre és csak épp legyen az üvegben.

Ha azt kiitta akkor elfogyott így leszoktatod.

2011. febr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!