Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Használsz külön szennyes ruha...

Használsz külön szennyes ruha tartót a gyerek ruháinak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 14:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
78%
nem
2010. dec. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
42%

Nem. Csak akkor és addig volt amig fél évet be nem töltötte.

Nem lenne neki hely és nem is kell mert kezdettől fogva a közös szennyestartóba dobja a levetett ruháit.

2010. dec. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
35%
Eddig használtam, de 2 éves mult, igy van, hogy a miénkbe rakom a szennyesét, mert közelebb van:) előfordul, hogy vegyesen mosom a mi ruháinkkal, de gyakrabban inkább még külön mosom a kis ruháit. A badykat, bugyikat nem mosom egybe a mi fehérneműinkkel.
2010. dec. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
77%

Nem. És sosem mostam külön, mert a mosógép nem koszol, hanem mos. Szóval kimossa a mi ruháinkat és a babáét is együtt, nem pedig átteszi a babaruhára a mi ruhánkról a "koszt" (mert sokan ezt hiszik...)

Amit külön mosok az a férjem pékruhája, mert csupa liszt és persze, mert fehér ruháról van szó.

2010. dec. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
39%
Én igen. Külön tárolom, és külön is mosom. Még csak 3 hónapos, nem tudom meddig csinálom így.
2010. dec. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Igen, egy külön kis kosárkában tárolom, főleg hogy apa autószerelő, ne tudd meg sokszor hogy jön haza, nem dobom össze az olajos, mocskos ruháihoz a lányunkét, pedig már 20 hónapos.
2010. dec. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
60%
nem, talán az első 1-2 hónapban külön raktam, de aztán már egybe ment. Mosni olyan 6-7 hónapos koráig mostam külön.
2010. dec. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
77%
Szia! Nekem 8 hós a fiam, a kezdetektől külön tartom az ő "szennyeseit". Mivel külön is mosok neki, olyan három naponta, így célszerű külön tárolnom. Plusz apa munkásruháit is külön tartjuk, azt sem rakom a többi szennyes közé.
2010. dec. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
64%
NEM és nem mosok külön.
2010. dec. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

A fiam 2 éves lesz. még mindig külön tárolom és külön is mosom neki, heti 1x vagy 2x.

Az ő szobájában van egy kis hálós kosár, a pelenkázó mellett közvetlen, így amikor este veszem le vagy ő veszi le, oda dobom be.

Az ő ruháit egyben mosom, szóval a fehér badyt a kék pulcsival, csak színfogót használok.

2010. dec. 1. 14:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!