Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Használsz külön szennyes ruha...

Használsz külön szennyes ruha tartót a gyerek ruháinak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 14:22
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de csak mert a mi szennyes tartónk kicsi, a saját ruhánk is alig fér bele. Az övé ott áll a pelenkázó mellett.

Nem mosom külön a ruháit.

2010. dec. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

8 hónapos koráig mostam külön a ruháit, és mivel a szobájában volt egy másra nem használt tároló, ezért abba gyűjtöttem. Egyszerűbb volt, mint állandóan válogatni, meg így át is láttam jobban, hogy mikor is kell mosni, mikor gyűlt össze elég mennyiség.

Azóta viszont egyben mosom a mieinkkel, és már egybe is gyűjtöm, a tároló pedig játéktároló lett.

2010. dec. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
2 éves múlt a fiam, még mindig külön gyűjtöm a szennyesét, de már sokszor együtt mosom a miénkkel.
2010. dec. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
62%

De minek gyűjtitek és mossátok külön??

nekem van egy majdnem 11 éves fiam és egy 20 hós lányom, plusz ugye 2 felnőtt és midnen nap megy a mosógép.

A lányom cuccai sokszor koszosabbak, mint a fiamé.

2010. dec. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Már 3 éves, de külön gyűjtöm és mosom a ruháit, mert ekcémára hajlamos és még mindig babamosóport kell hogy használjak a ruháihoz.
2010. dec. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
37%

Külön gyújtöm, külön mosom. Kérdésre válaszolva: sose mosnám együtt a gyerek ruháit a szennyes bugyimmal.

Másrészt csak a felnőtt ruhákhoz használok öblitőt.

2010. dec. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
én a fehérneműket, gyerekét és a miénket is egybe mosom, magas fokon, ami nem koszos ruha, csak elhasználtuk (egy napig rajtam, férjemen, fiamon volt póló, ami nem lett foltos, kajás) rövid programmal mosom szintén együtt, szín szerint kiválogatva. Törölközők megint csak egyszerre mindenkié, egy külön jó hosszú, magas hőfokú mosással. Nem kell külön mosni, csak a baba pár hónapos koráig szortírozgattam, akkor is inkább azért, mert az ő ruhái hamarabb koszolódtak, kevesebb volt belőlük (napi 4 lebukott vagy pisis body :)) de ide is betettem pl az én szopis melltartómat vagy az én összetejezett hálóingem, pólóm...
2010. dec. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Már nem,de 1 éves koráig külön gyüjtöttem és mostam.
2010. dec. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
47%
2 éves koráig minden külön ment. szennyes is, mosás is. azóta már nem.
2010. dec. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
58%
3éves kisfiamnak születésétől fogva külön gyűjtöm és mosom is a ruháit a mienktől!Én sem tudnám elképzelni hogy a férjem zsíros,koszos szakácsruháival mossam együtt!Sőt trikót,világos felsőket sem mosom együtt a koszosabb melegítőivel,farmerjaival!Ez így is lesz egy darabig!
2010. dec. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!