Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyermeketek is napi százszor...

Gyermeketek is napi százszor próbálkozik azokkal amiket nem szabad csinálni? Vagy csak az én lányom ilyen?

Figyelt kérdés
Néha már nem tudom, hogy ilyen buta vagy csak ennyire akaratos és vizsgálja hol vannak a határok.
2010. dec. 3. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül. Nálunk is örök téma, amint elfordulok direkt azt csinálja amit nem szabad. Amúgy 2 éves múlt.
2010. dec. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen szintén két éves és igen szintén próbálkozik.


Ami veszélyes az el van pakolva onnantól azt csinál azzal játszik amivel szeretne. Van hogy látom behozott egy tálat amibe pl. vegyes zöldséget rakom ha levest főzök és Ő abba "fürdeti" a babáját. Ha már nem játszik vele elmosom és kész.

Nem szólok rá. Vagy hogy kiviszi a gyümölcsöket egyenként a tálról a konyhába a pultra. Kárt nem tesz. Megkérem hogy hozza vissza.


Ehhez hasonlókat csinál ha ennél durvábbakat akkor se baj csak akkor avatkozom közbe ha ön és közveszélyes dolgot csinál.

2010. dec. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én fiam is ilyen.

Én kicsit konzervatívabb vagyok.

Nem engedem: firkálja a falat, ágyat, csak papírra rajzolhat.

Macskánkat nem verheti, nem fekhet rá-mégis egyfolytában ezt csinálná.

Mesekönyvéből nem tépheti ki a lapokat, mert akkor elveszem-mégis kitépi.

Labdával a lakásban nem játszunk.

Konvektorhoz nem nyúlunk-mégis mindig tekergetné.

Kinyitja a wc ajtót és bemenne-egyedül oda nem mehet, mégis mindig ott van.

És még sorolhatnám.

Szóval az én fiam is nehéz eset.

2010. dec. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, nagyon jól tudja, hogy mit nem szabad, mégis azt akarja csinálni. A legszebb az, hogy ha valamiért rászólok, hogy ezt nem szabad, akkor még utoljára bepróbálkozik vele. Pl. tegnap egy fa kockával ütötte a radiátort, rászóltam, hogy "ezt azonnal hagyd abba", erre csakazért is rávágott még egy hatalmasat.
2010. dec. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!