Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor jön hozzátok a Mikulás?...

Mikor jön hozzátok a Mikulás? Dec.5-én este vagy dec.6-án reggel vagy este?

Figyelt kérdés
2010. dec. 4. 17:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hozzánk mindig 6-án este szokott jönni... már az én gyerekkoromban is, meg amióta sajátjaim vannak, akkor is (már 18 éve).
2010. dec. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
5-én este. Gyerekkoromban is így volt. Sok ismerősömnél így van, másoknál meg 6-án reggel, de mi azért nem így csináljuk, mert reggel általában sietünk a bölcsibe meg a buszhoz.
2010. dec. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
5.-én este.
2010. dec. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hozzánk is 5-én, este :)

Akkor megtárgyaljuk, hogy ki-mit kapott, és kész :)

2010. dec. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is 5-én este. Mindig is így volt. Mármint amikor én kicsi voltam, most, hogy nekem is vannak gyerekeim, most is így van. :) Azt hiszem eredetileg 6-án reggelre "kell" hogy jöjjön, de ahogy már írták, jobb az este, mert reggel rohanás van, nem lenne idő. Meg ahogy én emlékszem, a gyerek kíváncsi, jobb már este tudni, mit is hoz a Mikulás. :) A gyerekeim még picik, 21 hónaposak, nem hiszem, hogy értik még a lényegét, de már tavaly is "jött" a Mikulás Nekik. :)
2010. dec. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nálunk 6-án reggel szokott jönni, de most az időjárási viszontagságok miatt késni fog, és csak estére ér ide szegényke... (ugyanis párom reggel 6-ra megy dolgozni, nekem meg 8-18 h-ig óráim vannak az egyetemen :) )
2010. dec. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6.-án reggel.
2010. dec. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

6-án reggel jön. Nekem is akkor jött, amikor kicsi voltam.

5-én este kitesszük a kitisztított csizmácskát az ablakba, és 6-án reggel megnézzük, hozott-e bele valamit a Mikulás. :)

2010. dec. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
6-án reggel szoktuk megtalálni a csomagokat. Valamikor éjszaka érkezik a Mikulás és otthagyja az ajándékot. :)
2010. dec. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
elvileg 6.-án reggel találna rá a csizmába az ajándékra, de muszáj holnap estére tennünk, mert hétfő reggel 8-ra jönnek szerelni a kazánt és nem akarom összecsapni az örömködést. szóval idén 5-re esik....:)
2010. dec. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!