Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi lehet az oka hogy a 21...

Mi lehet az oka hogy a 21 hónapos lányom nem akar enni egyáltalán semmi csak a cicit kéri erőszakosan?

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
szia, sztem fog lesz a dologban.
2010. dec. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam is szopik még, mi is 21 hósak vagyunk. Általában csak hajnalba kelt szopizni, de most mi is fogzunk, és kelünk akár 6x is éjjel, és csak cicin alszik vissza. Étvágya az van, de megy a hasa. Már nagyon csúnya a feneke.
2010. dec. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,egyébként neki is jön elől két fog is.
2010. dec. 5. 23:24
 4/4 anonim ***** válasza:
első vagyok. a második válaszolónak tanácsolom, hogy a fenekét kenje cink oxidos fehér rázókeverékkel, az nagyonjó erre. én is mindig azt használom (a bőrgyógyász javasolta, lehet kapni recept nélkül is, olcsó is) bocs za offért.
2010. dec. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!