Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 hónapos a babám. Lehet...

3,5 hónapos a babám. Lehet már jön a foga? Pár napja nyűgösebb, erőszakosan tömi a szájába a kezét vagy amit épp fog, kevesebbet eszik és tegnap óta bukik. Igaz nem olyan sokat, de jön vissza.

Figyelt kérdés
Amúgy mosolygós baba, nem látom rajta hogy beteg lenne, csak nyugtalan és folyik a nyála, amit néha fújkál is és rág mindent, főleg a kezét-ujját.
2010. jan. 21. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok ilyen kérdés volt már, az elsö fog nagyon változó hogy mikor jön ki, nálunk a családban majdnem minden gyereknek 3 és 4 hónap között már volt egy-két foga.
2010. jan. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elofordulhat,hogy màr kezdodik neki.Az enyémeknek 4es fél honapos korban nottek ki a fogaik.
2010. jan. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Persze hogy sok hasonló kérdés volt már mint mindenből ezen az oldalon.

Csak azért kérdeztem mert nem tudom baj van-e és aggódjak, vagy lehet hogy a fogai mozognak odabent és azért. Első gyerek és nem tudom.

Köszönöm a válaszokat.

2010. jan. 21. 19:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Az elsö vagyok, nem rosszindulatból irtam, hogy több ilyen kérdés van, csak nem tudtam, hogy kiismered-e magad az oldalon.
2010. jan. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Jövő héten csütörtökön leszünk 4 hónaposak, és ugyanebben a cipőben járunk. Ma már vörös volt a kis keze, annyira tuszkolja a szájába, és az ínyével szétrágta. Én egyébként Chamomilla 15CH homeopátiás bogyót adok neki (3x5 golyót) kevés vízben feloldva. Ma kaptam egy mentholos gyógyszertári ecsetelőt, azzal bekentem az ínyét, és azt észrevettem, hogy a rágókát ha lehűtöm, azt bírja nagyon.

Banyuci

2010. jan. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Okés! Köszi! :)
2010. jan. 21. 20:02
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Hat a homeós bogyó? Köszi Neked is. Az esték hogy telnek? Alszik vagy nyűgös?

2010. jan. 21. 20:04
 8/8 anonim ***** válasza:
44%

Nekünk nagyon bevált a chamomilla. Megitatom vele, és kb. fél óra múlva totál nyugis lesz. Éjszaka eddig még nem volt vele gondom, bár közvetlenül fürcsi előtt kapja az utolsó adagot. 9-kor végzünk a kajával, lefektetem, és reggel 6-kor én keltem fel, hogy egyen. Szóval alszik. :)

Banyuci

2010. jan. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!