Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagy baj ha kihagytam 1 hetet...

Nagy baj ha kihagytam 1 hetet adni a Vigantolt 18hós lányomnak?

Figyelt kérdés

Mindig elfelejtem,mert most meg beteg is egy kicsit és elég neki odadadni a gyógyszert,de közben kapott cebion multit,cebion cseppet,és babatejet iszik,abban is van ugye?

Már most kitettem biztos helyre ahol meglátom,de borzalmasan idegesit.Rossz anya vagyok :(


2010. dec. 6. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
De hogy baj és nem is vagy rossz anya. Én nem is adom neki mert nálunk már szeptember óta hiánycikk. Ő is szedi a cebion multit. 2 éves kisfiú anyukája.
2010. dec. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én meg kihagytam 6 hónapot, na és ? semmi baja nem lesz tőle,nyáron éppen eleget volt napon, van d-vitamin tartaléka rendesen...


nem vagy szaranya, nyugi :) ne parázz feleslegesen... én is elfelejtek sok mindent, ha nincs benne a szokásos "szertartásokban"...

2010. dec. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is hiány volt belőle majdnem 2 hétig, vagyis volt, de az a cikkszámú, amit visszavont a forgalmazó, de a patika állította, hogy vegyük meg nyugodtan. Hát, én nem vettem meg, megvártam az újat. Szedi folyamatosan a Cebion multit, abban is van d vitamin, aztán mikor kaptam újat, akkor elkezdtem újra adni. De én is aggódtam, hogy nem okozok-e valami bajt.
2010. dec. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm,hogy megnyugtattatok. :)
2010. dec. 6. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!