Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 22 hónapos kisfiamnak mikortól...

22 hónapos kisfiamnak mikortól kell újra adni a Vigantolt (D vitamint) s meddig? Marad a napi 1 csepp?

Figyelt kérdés

22 hónapos kisfiamnak mikortól kell újra adni a Vigantolt(D vitamint) s meddig?

Marad a napi 1 csepp?

Ti már adjátok?


2011. okt. 11. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi elkezdtük már. Elméletileg napi egy csepp, de mivel ilyenkor több kenődik a kanálra, mint ami a szájába kerül, én inkább hetente kétszer adom neki, akkor persze 4-4 cseppet (a plusz egy csepp úgyis a kanálon szétkenődik).
2011. okt. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom,hogy ebben a korban nem kell már adni a Vigantolt.

A gyermekorvos sem említette.

2011. okt. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2 éves státuszon mondta a doki (szept.vége), hogy kezdjem adni (akkor már 2 hete adtam neki heti 2 cseppet), napi 1 cseppet. Én közvetlenül a szájába cseppentem, így pont annyi megy, amennyi kell. Tavaszig biztos fogja kapni (ápr.).
2011. okt. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Heti 2-szer 2 cseppet írt fel a gyerekorvos!

Köszönöm a válaszokat!

2011. okt. 19. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!