Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen játékokkal, feladatokka...

Milyen játékokkal, feladatokkal igyekeztek fejleszteni egy 2 évest, az óvoda kezdete előtt? És mennyire vannak benne ezekben a játékokban, feladatokban?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 12:45
 1/1 anonim ***** válasza:
mondókázunk, énekelünk, beszélgetünk, tanul öltözni, mostanában ez tetszik neki nagyon, tanul egyedül enni, egyre tovább bírja kiborulás nélkül:) most tanult meg ollóval vágni, rajzol, ragasztunk, de akkor itt vagyok mellette én is. mesét olvasunk. gyurmázik, kockából építünk. ezek mind játékok neki, amik fejlesztik, egyébként nem stresszelek rá az ovira. szerintem mindent tud, amit kell. anya, taníts engem esetleg... jó könyv, időnként én is előveszem, mikor kifigyok az ötletekből:)
2010. dec. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!