Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 21 hós gyerkőcötök ha nem...

21 hós gyerkőcötök ha nem akar aludni, mit csináltok? Tegnap is hisztivel aludt el. Most is kezdte, belefáradtam. Majd lesz valami. Max. Alszik már 7-kor.

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen időszak, és kb. pont ennyi idősen csinálta a lányom a műsort, de én kitartottam, egy pár nap után rájött, aludni kell. A lányom legalábbis még nem bírná ki alvás nélkül.
2010. dec. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ezt csináltam: beteszem az ágyba, besötétítek, félig behajtom az ajtót ami a nappaliba vezet így nyitva is van (fél egyedül ,a csukott ajtónál) meg nem is és magára hagyom. Óbégat, anyázik, meg inni, meg mond mindent de nem reagálok semmire és max. 10 perc alatt elunja. Előtte órákig ment a huzavona... már hullafáradt volt de csak cirkuszolt. mióta magára hagyom, de mégis tudja, hallja a zajokat (kistesó sír, teszek-veszek) és tudja h nem figyelek rá, nem megyek be hozzá azóta hamar elunja.
2010. dec. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mi úgy alszunk el, hogy lefekszem mellé az ágyára és megvárom amíg elalszik. amikor kezdte ezt a nem alvás dolgot, akkor nem engedtem neki. lefogtam....persze mondtam neki kevdsen, hoyg most alszunk édesem, mert ilyenkor aludni kell. 2x volt csak ilyen, rájött hipp hopp hogy nincs cécó ezügyben. :)

2 éves kislány anyukája

2010. dec. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! 21 hónapos a kislányom. Nem tudok mást tenni mint odafekszek vele a nagyágyra, így legalább elalszik fél óra múlva, mert ha hagyom játszani akkor meg még órák múlva sem tudom lelőni pedig álmos.
2010. dec. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na igen, az én drága kisfiam hisztizik ilyenkor mert fáradt és mindenért nyüszög. Ha nem lenne álmos, nem érdekelne. Most aludt el, állítása szerint éhes volt, elnyammogott egy banánt félálomba. De láttam rajta, hogy csak forgatja a szájába. Végül elaludt, belefáradt az ordításba. Olyan kis lüke:)
2010. dec. 8. 14:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Én akármit csinálok nem megy az elalvás 22-23-nél előbb.Az enyém is 21 hónapos.És minden este hiszti kín szenvedés mire elalszik ráadásul cici nélkül nem is hajlandó lefeküdni.
2010. dec. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedve utolsó. nappal elalszik? Nálunk az estivel nincs gond, azt leszámítva, hogy ilyenkor aludna 3-4 órát is. 2 órát hagyom csak aludni, így is 10 óra után alszik csak el.Ő is cicizik még alvás előtt.
2010. dec. 8. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!