Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehetséges lehet aluszékonyság...

Lehetséges lehet aluszékonyság antibiotikum mellékhatásaként?

Figyelt kérdés
2,5 éves kislányom 2 napja szed antibiotikumot, pontosan Augmentin duo-t és 2. napja, hogy nagyon aluszékony, tegnap reggel felkelt ugyan korán, de szinte rögtön visszaaludt és majdnem 10 óra volt, mire felkelt, ugyanakkor este 8-kor meg ismét kidőlt. Ma reggel még mindig alszik, Ő elég korán kelős, általában 6-fél 7-kor már fenn szokott lenni. Láza nincs, egyébként jó kedélyű, már múlik a betegség, csak ez az aluszékonyság aggaszt. Vagy ne aggódjak? Ma fel akarom hívni az orvost, de délután tudom csak, hogy lehet-e ettől. Még arra gondoltam, hogy az időtől is lehet, mert mára nagyon nagy szelet mondanak, talán így jön ki rajta? Köszönöm a válaszokat.
2010. dec. 9. 07:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia,de tegnap ebéd után is aludt?Szerintem a betegség miatt van,én is és a kislányom is többet alszunk ha betegek vagyunk.
2010. dec. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia.

Köszönöm a válaszod. Ebéd után nem aludt, de sokszor előfordul, hogy nem alszik és ennyire nem dől ki látványosan. A betegségen az antibiotikum hatására már túl van, vagyis sokkal betegebb is volt, akkor meg érdekes, de nem tudott jól aludni (valószínűleg az eldugult orra miatt).

2010. dec. 9. 08:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Szeintem ne aggódj,az én két évesem tegnap ebéd után 3,5!!!!órát aludt és nem is beteg,soha nem szokott ennyit aludni,lehet hogy az időjárás is közrejátszik.
2010. dec. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igyekszem nem aggódni! Az eszem valóban ezt mondja! :)
2010. dec. 9. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!