Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kisfiam popsiját...

2 éves kisfiam popsiját szinte már véresre csípte a második napja tartó hasmenés. Mivel kezeljem?

Figyelt kérdés
Sudokrémmel kenem kb. fél óránként, de egyelőre csak rosszabb a helyzet. Már ülni is alig bír rajta szegénykém. Még a kakát is alig tudom róla letörölgetni, annyira érzékeny neki. A fürdésnél is végig sírt. Mivel segíthetnék rajta?
2010. dec. 11. 07:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Menj le a dokihoz és majd ő ír fel olyan krémet(gyógyszertárban kikeverik) ami nyugtat, fájdalmat csillapít...stb)
2010. dec. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Amennyit csak lehet, hagyd meztelenül - inkább füts be jobban a lakásba. Olivaolajjal tisztitsd, az nem csipi annyira és gyógyitja.
2010. dec. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha elmúlik a hasmenés akkor levegöztetés vagy is le a pelenkával. füts be a szobába hogy ne fázzon és legyen meztelen. sudokkrém talán az egyetlen ami sebes fenékre is kenhetö.
2010. dec. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Boraxos kenőcsre gondolsz? Régebben használtunk ilyet, de az sem sokat segített. Egyébként ezt csak receptre lehet kapni?
2010. dec. 11. 08:02
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen, a meztelenkedésre én is gondoltam, csak a hasmenés még elég heveny, még szólni sincs ideje, hogy jön jön a kaka...
2010. dec. 11. 08:04
 6/14 anonim ***** válasza:
Orvost kérdezd, de saját tapasztalatom az, hogy amikor kicsípte a kaki a bőrét, akkor jobb volt a púder, mert a krém még jobban "felpuhította" a bőrét. Ill. mindig nedves volt a felülete, ha még pluszban krémeztem is.
2010. dec. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A Bepanthen 1 nap alatt helyre teszi!
2010. dec. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a dokim - és ez BEVÁLLT:

A nedves popsitörlő is irritálja már ilyenkor, sima vízzel kell letörölni kakilás, pisilés után, és OTKI-s (kevert) popsikenőccsel kenni. Minden más - beleértve a Sudokrémet, és a Neogranormont is - eltömíti a pórusokat, amíg az OTKI-s krém nem, és jó gyulladáscsökkentő!

Írasd fel receptre, kb. 200 Ft-ba kerül. Én állandóan azt használom, és szuper jó!

2010. dec. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Vegyél nagy kiszerelésű Neogranormont és majdnem pelus cserénél vastagon kend be. Mi ezt használjuk és nagyon hamar gyógyítja, ráadásul már az első kenést követően tud ülni. Hámosít és csillapítja a fájdalmat is. Gyógyszertár vagy drogériában is kapható. Jobbulást.


A legrondább pelus kiütést is rendezi egy éjszaka alatt, ha vastagon kened. Nagyon szépen és gyorsan helyre hozza.

2010. dec. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
dm-es popsikrém, szellőztetés.
2010. dec. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!