Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tetű van az oviba! A kisfiam...

Tetű van az oviba! A kisfiam itthon volt, mert beteg. De szerda reggel mehet. Mivel kezeljem le, hogy ne menjen bele? Én terhes vagyok magamat is lekezelhetem? Ha le van kezelve akkor nem megy bele ugye?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

h te is használhatod-e, azt nem tudom.

2010. dec. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Neemoxan hajbalzsam nagyon jó és sem rád sem a babádra nem ártalmas. Nálunk elsőben volt probléma a tetű, amióta ezt használjuk, még nem jött haza hívatlan látogató. 2000 Ft körül van és nagyon sokáig elég és serkefésű is van a dobozában. Hajmosás után bekened a haját hagyod megszáradni és más dolgod nincs vele. Az illata is elviselhető.
2010. dec. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


neeomaxont ha veszek és bekenem vele a haját és az enyémet akkor nem megy bele?


de a neeomavson használati utasításában az van, hogy csak akkor kell használni ha már van tetű. de ha még nincs akkor is lehet használni?


mert ugye elöszőr a tető és az rakja le a serkéket.


én nagyon aggódom, mert nagyon hosszú a hajam.

2010. dec. 13. 13:50
 4/7 anonim ***** válasza:
A Neemoxant megelőzésként is használhatod, két hétig védi a hajat az élősködőtől. Mi is megelőzésre használjuk. Ettől még amikor bekenem átfutok a gyerkőcök haján a serkefésűvel, bár elvileg az is elpusztul (kiszárad) tőle.
2010. dec. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amit még érdemes tudni. A tetű nem ugrik és repül, csak mászik. Egyik hajról a másikra. Nem marad életben az ágyneműben és a ruhán. A serke színe mindig megközelíti a gazda hajszínét. A Neemoxan növényi hatóanyagot tartalmaz így terhesség alatt is használható. Én is várandós vagyok, két iskolás gyermekem van.
2010. dec. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a segítséget!!!
2010. dec. 13. 14:05
 7/7 anonim ***** válasza:

Találtam egy Paranit nevű szert, ez nem tartalmaz rovarirtót, szóval biztosan használhatod te is. De a legjobb megoldás, ha bemész a patikába és ott kérsz segítséget, ott közvetlenül tudnak segíteni.

Ez szinte minden évben, óvodában, csoportban megjelenik. :(

2010. dec. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!