Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerda óta meg van fázva a...

Szerda óta meg van fázva a 2.5 hónapos kislányom. Ma sűrű sárgászöld váladék jött az orrából és reggel el kezdet köhögni. Bővebben lent?

Figyelt kérdés
Elvittük ma az ügyeletre de sok mindent nem tudnak csinálni, szívassam az orrát és adjak köptetőt neki. De szegény így is majd meg fullad annyira, köhög. Ti mit szoktatok neki adni, hogy egy kicsit jobb legyen neki?
2011. jan. 30. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Vidd el holnap a gyerekorvoshoz.Ő tud biztosat mondani.Az orrát Sterimár orrsprayvel szívjátok és utána nasivin orrcsepp.
2011. jan. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, és ha van sólámpátok hagyjátok bekapcsolva éjszakára is, és tegyetek a radiátorra vizet párologni.
2011. jan. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lándzsásútiű szirupot szoktam neki adni pár hónapos korátol és meleg mézes teát, ezek enyhítik a köhögést és nem szintetikus gyógyszerek.
2011. jan. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mézet 1 éves kor után szabad csak adni. A benne lévő baktérium miatt, amit az ilyen pici babák emésztőrendszere nem tud még feldolgozni, akár bele is halhat. Ezt nekem méhész mondta és a gyerekorvos is, nem én találtam ki.
2011. jan. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

adok linket is

2011. jan. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor bocsánat, ezt sajnos nem tudtam.Szerencsére nekünk nem okozott gondot, de ennek tudatában akkor vedd figyelmen kívül a mézet a tanácsomban.
2011. jan. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Holnap viszem orvoshoz. Már tetem ágya mellé só lámpát is. A mézet adtam neki de amint elolvastam a cikket azt mondtam 1 éves korig biztos nem fog kapni. 2 éves kislányom imádja a mézet minden nap 1szer kap.
2011. jan. 30. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!