Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 és fél éves lányom nagyon...

2 és fél éves lányom nagyon hisztis nappal. Semmi sem jó neki. Mikor hazaértünk, mutatta a fogát hátul, hogy fáj. Éjjel alszik, csak nappal ilyen. Másnál is jelentkezik így a fogzás?

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 12:53
 1/3 xStefix ***** válasza:
100%

Empatizálok, azok a fránya őrlők... Nálunk a nappalok kevésbé voltak drasztikusak, mi éjjel keltünk. Volt, hogy 3 órán át virrasztottunk, már semmi sem volt jó...

Kitartást kívánok!

2010. dec. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kislányom 2 éves, az alvását nem zavarja érdekes módon a 4 utolsó, ami most jön, pedig eddgi az összes zavarta éjjel is. Most csak nappal van nyűglődés. már nagyon várom hogy teljesen kijöjjenek a hülye fogak. :)))
2010. dec. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Olyan elviselhetetlenül sír, hogy nem birom hallgatni. Ráadásul ekkor a kishúga is elkezd sírni.Szegényre már rá is kiabáltam, hogy hagyja abba, persze előtte megkérdeztem többször is, hogy fáj-e valamije, de nem válaszolt.Most már tudom, hogy mi volt az oka, de nem tudom megnézni, mert leharapja az ujjam.
2010. dec. 15. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!