Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tettetek el emlékbe babaruhát...

Tettetek el emlékbe babaruhát vagy cipőt?

Figyelt kérdés
Én eltettem a baldachint, a fejvédőt, az ágyneműjét-ezeket anyukám varrta. 2 nagyon aranyos bodyt, 2 pici mamuszt, 1 rugit és persze a hazahozós ruháját, meg a keresztelős ruciját. Jó lesz majd nagy korában elővenni, hogy milyen pici volt.
2010. dec. 16. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
én csak a keresztelős kisinget, és az első cumit. A ruhákat remélem, hogy használjuk még minimum kétszer :)
2010. dec. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre nem emlékbe, mert szeretnénk még legalább egy valakit, aki használja, eddig ketten vannak... :o)
2010. dec. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én mindent elteszek. most kölcsönadtuk a tesóméknak, mert holnap után jön a 2. baba náluk, de ha visszakapjuk mennek megint a dobozokba:D
2010. dec. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Van emlékdoboza, abba tettem a kis karszalagját, amit a születésekor tettek Rá, az első elhasznált cumiját, az újságot, ami megírta, hogy megszületett, és az összes üdvözlőkártyát, ami az érkezését köszöntötte. A ruhái meg türelmesen várakoznak a kistesó érkezésére :) 8hónapos kislány anyukája
2010. dec. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam koraszülött volt. A mentősök által "emlékbe adott" 44-es bodyt tettem el neki, és az első zoknit és első cumit.
2010. dec. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
én is úgy csinálom mint az egyik válaszoló,van egy doboza amibe be került a karszalag,a leesett csonk,az újságok amik a születése napján megjelentek,az első cumija,az első rugija,az első játéka,amire először mosolygott,az első levágott haja,az első kis cipője.ebbe kerül majd a babanapló ha meg van már írva,még egy pár első dolog.és amikor nagy lesz,vagy épp az első babáját várja meg kapja.
2010. dec. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elraktam egy 1- es pelust, 1 ruciját ami akkora mint a tenyerem 1 harisnyát, 1 zoknit 1 cumit.
2010. dec. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én azokat a ruhákat tettem el,amit mind a 2 gyerkőc hordott,eltettem a kisebb fiam utolsó cumiját is,az első cipőjét,azt az ágyneműt,ami mindkettőjüknek az első volt,a közös zenélő lehúzó macijukat.

2010. dec. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az első kis badyt tettem el,amit neki vásároltam előszőr.Az első kiscipőjét,a keresztelő cipőt és ruhát.1évesen vágtunk a hajábol,azokat a tincseket eltettem.És a cicákat ami az ágya felett forgott.
2010. dec. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elöző vagyok.Eltettem a karszalagot a köldök csipeszt.A kórházból elhoztam az ágya végéről a lapot.És az összes papirt ami a terhességgel volt kapcsolatos.Még a tesztet is.
2010. dec. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!