Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akik emeletes házban laktok...

Akik emeletes házban laktok tettetek fel ablakrácsot?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik lenne a legjobb megoldás ami biztonságos még sem nagyon ronda,és árban is megfizethető. Másfél éves a kisfiam, nagyon félek ha az ablak közelébe megy, ne hogy baj legyen.
2011. szept. 9. 06:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 16 hónapos a lányom,nincs ablak rácsunk.Semmi nincs az ablak közelében,amire rá állhatna,na meg nincs csak bukóra állitva az ablak.Nem is gondolkodom rácson,hanem ha nagyobb lesz,akkor valamilyen ablakzáras megoldás fogunk csinálni.
2011. szept. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 nittababy ***** válasza:
100%
az én kislányom most múlt hat hónapos de a nagypapa már csináltatja a rácsot az ablakra én mondtam hogy mindegy hogy milyen csak legyen fönt valami és mindegy mennyibe kerül mert ennyit megér a lányom élete!!!egyéppként baráti alapon 15000ft lesz akkor nem lehet neked olyan drága egy 20000ból kijönn de megéri nem??
2011. szept. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk sincs. Amikor kisebb volt csak bukóra volt nyitva az ablak, illetve mi se tettünk elé semmit amire felmászhatna. Amikor kissé nagyobb lett, leszereltem az ablak kilincseket, hogy ne tudja nyitogatni.
2011. szept. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

9.emelet, csak bukón van nyitva az ablak, és olyan erős a kar, hogy én alig bírom elfordítani. Majd csak egy biztonsági láncot fogunk felszerelni, rácsot nem.

2 gyerekem van.

2011. szept. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk régi forgó ablakok vannak, lánccal védve, gyerekbiztos.

Ha nagyon félsz, csináltass rácsot, nyugodtabb leszel.

2011. szept. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mi kulcsosra cseréljük az ablakokat a télen.

szerintem jó megoldás, nem is látszik, a kulcs meg majd olyan helyen lesz ahol nem éri el!

2011. szept. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!