Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tettetek volna a helyemben...

Mit tettetek volna a helyemben? (játszótéren gyerek wécéztetése)

Figyelt kérdés
22 hónapos a fiam, 2 hónapja szobatiszta. Egy ideje úgy járunk mindenhova, hogy nincs rajta pelus. Szépen jelez is, ha kell neki (nem beszél). Általában be szoktunk menni a barátnőm munkahelyére, ott a wc-t használja, aztán kibírja, míg hazaérünk. Ha viszont olyan helyen vagyunk, ahol a környéken nincs wc és jelez, akkor bizony megcélozzuk az egyik fát, vagy bokrot, persze az emberektől lehetőleg egy messzebb eső helyen. Így jártunk pénteken is. A játszótéren voltunk, elég messze van tőlünk, így nem rohanhatunk haza, a környéken még egy kocsma sincs, hogy oda vigyem pisilni. Így távolabb mentünk, és ott leguggoltattam a fiam. De nem ugrott fel pisilés után, ahogy szokott, és meglepődve vettem észre, hogy a nagydolgát intézi. :S Ezt még soha nem intézte máshol, csak itthon. Nem látta senki. Mikor végzett, akkor rendbe raktam a gyereket, elengedtem csúszdázni, majd visszamentem a "tett színhelyére" és egy zacskóba felszedtem a "dolgot". Egy anyuka ezt a tettet már észre vette és megkérdezte, hogy mit csinálok. Kicsit pironkodva elmeséltem a dolgot, erre mondta, hogy ő bizony hozzá nem nyúlt volna, az biztos, úgy sem látta senki, minek szedtem fel... Ti mit csináltatok volna?
2011. aug. 15. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocs a hülye példáért, de még a kutya után is összeszedem. :)

Jól csináltad, nem tudom, a másik anyuka miért olyan bunkó, hogy otthagyná...? Fel kell szedni, és kész. :)

2011. aug. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon is jól tetted, hogy eltüntetted a nyomokat :), hiszen azért csak egy játszótérről van szó. Viszont én azt mondom, inkább egy fa tövében intézze a dolgát, mint egy olyan helyen, ahol sok ember megfordul (kocsmai wc). Persze, eljön az idő, amikor majd meg kell tanulnia, hogyan használja idegen helyen a wc-t, de ezzel még bőven ráér.
2011. aug. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kösz szépen a kisgyerekes anyukák nevében!

Nagyon jól csináltad!

Én visszakérdeztem volna a másik anyukától, akkor mit csinál, ha a gyereke idejön és beletenyerel....

2011. aug. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi a férjemmel két dolgot szoktunk tenni: 1 mint te felszedjük ha így adódik és kukába vele.

2. ha olyan helyen sikerül akkor ( főleg játszótér) homokozóból homokot rá el viszem és ha nincs kuka olyan helyen ahol nem léphet bele senki elásom. Tehát TE voltál az okosabb. másik anyukának úgy látszik ez kellemetlen.

2011. aug. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindent jól csináltál, a másik anyuka viselkedése enyhén szólva ciki.

Amúgy javaslom, hogy vegyél a DM-ben vagy Tescoban eldobható papírbilit, ilyen esetekre az szokott nálam lenni. Egészen picire van összehajtva, a táskádban bőven elfér, utána meg egyszerűen kidobod.

2011. aug. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Van papírbilink a kezdeti szobatisztaság óta, de mivel egyszer sem volt még hajlandó ráülni a szabadban (élvezetesebb a füvet lepisilni), így pont most maradt itthon. :)
2011. aug. 15. 11:41
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért én kíváncsi lennék,hogy az az anyuka mit csinál ,ha bekakil a gyereke? Nem nyúl ahhoz sem??
2011. aug. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég!

Ügyes voltál!!

Másik anyuka... no comment. :S

2011. aug. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
jól csináltad. én is így szoktam.
2011. aug. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
csillagos otos a fiadnak is, meg neked is :)
2011. aug. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!