Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi baja lehet? 4 éves fiamnak...

Mi baja lehet? 4 éves fiamnak állandóan hasmenése van az oviban (! ).

Figyelt kérdés

4 éves fiamnak állandóan hasmenése van az oviban, itthon semmi, hétvégén sem. Volt, hogy csütörtökön hazaküldték 11-kor, hogy hasmenése volt, aztán vasárnapig nem volt itthon széklete. Egyébként benn teljesen jó kedélyű.

Már mindenki hülyének néz, az anyukák az én gyerekemet tekintik a legfőbb veszélyforrásnak, egyben volt annyi gerinc, hogy rákérdezett, miért hozom betegen az oviba. Közben két napja és ma is azt mondta a doki, hogy kutya baja, küldtünk székletmintát tenyésztésre, a legutóbbi egyébként negatív lett, illetve januárban megyek vele gasztróra.


Csak az érdekelne, mással is előfordult-e ilyen és mi lett a vége.


2010. dec. 16. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy pszichés? Nem volt valami rossz élménye az oviban?
2010. dec. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad, hogy miket evett, mert ha esetleg túl sok tejes, tejfölös ételt, akkor szokott ilyesmi előfordulni. Nem gondolnám, hogy fertőző dologról lenne szó.
2010. dec. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet pszichés is, de ha jól érzi magát bent akkor nem hiszem, hogy ez az ok. Lehet, hogy túl sok tejterméket kap az oviban és ettől fehérjeérzékeny lett. Vagy az oviban kapott vízben van valami amit ő nem tud tolerálni. Zsákbamacska, ki kell sakkozni. nálunk is volt ilyen gond, de pszichésen.
2010. dec. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem is ez jutott eszembe vagy a víz vagy a túl sok fehérje, amit az ovis étkezésnél kapnak.

Valami kaja lesz szerintem, kérd el az étlapot és nézd meg mi lehet az.

Mondjuk biztos nem ez, de példaként írom,az én kisfiam cukorbeteg és ha diabetikus kaját kap, egész délután a vécére rohangál, mert meghajtja a mesterséges édesítő. úgyhogy én inkább erre gyanakodnék, valami olyat kap, ami őt meghajtja.

2010. dec. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Már mindenre gondoltam, csak a vízre nem. Csak el ne felejtsem januárig, akkor megyünk legközelebb.


Létezik egyébként, hogy csak őt hajtja meg, ha tényleg a víz? Rengeteg teát itatnak velük.


Az étellel nem tudom, hogy mi lehet a gond, mert itthon is eszik mindent és soha nincs gond.

Most szerdán kelkáposzta főzeléket kapott benn (2 adagot is kért), az alvás alatt egy az egyben átszaladt rajta.:(

2010. dec. 16. 22:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak őt hajtjameg, ha pl érzékenyebb a gyomra, de ennek elég kicsi a valószínűsége, inkább arra gyanakszom, hogy pszichés. Akkor is lehet ilyen probléma, ha különben jókedvű az oviban, lehet, hogy ettől függetlenül történt vele valami, amit nem tudott feldolgozni teljesen.
2010. dec. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, bár konkrétan nem tudok semmiről, ami zavarhatja, legfeljebb az, hogy nem vagyok ott.
2010. dec. 16. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!