Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Éjjel fel kell kelteni a...

Éjjel fel kell kelteni a kisgyereket (2 éves), hogy orrszívó-porszívóval kitisztítsam a nóziját, ha hallom, hogy szörcsög?

Figyelt kérdés
Sajnálom emiatt éjjel felkelteni, mert alig bírom le is fogni, hogy az orrszívóval kiszívassam a nóziját, annyira fél tőle. Vettem kézi, elemes orrszívót is, de az nem sokat ér.
2010. dec. 20. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tud tőle aludni, úgyis felébred. Én nem zavarnám meg az éjszakai nyugalmát.

Inkább reggel, ébredés után fújd be és utána szívd ki jó alaposan az orrát. Meg aztán persze naponta többször és alvások előtt mindenképp.

2010. dec. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elalvás előtt gondolom úgyis leszívod neki.Ha pedig éjjel eldugul a nózija és zavarja mert nem kap levegőt,akkor úgyis felébred. Szerintem ne keltsd fel.
2010. dec. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha "csak" szortyog az orra, de tud aludni, ne keltsd fel. Ha annyira zavarni fogja, úgyis felébred, elég akkor zaklatni szegényt. Én legalábbis így szoktam.
2010. dec. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha alszik, miért keltenéd fel? Ha nem tud aludni, akkor szívd ki, csepegtess és aludjon tovább. De ha alszik, hagyd.
2010. dec. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!