Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy szívjátok az orrát...

Hogy szívjátok az orrát porszívóval?

Figyelt kérdés
Valamit nem egész jól csinálok, mert nem érzem elég alaposnak és a lányom nagyon utálja, pedig óvatos vagyok!
2011. márc. 9. 20:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Ugye nem sima porszívóval szívod, hanem átalakítóval /pl orrszi-porszi
2011. márc. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
az én lányom is utálja, nem tudok mit tenni ki kell szívni és kész. én 2 részletben szoktam kiszívatni, orrspray (várok kb 15mp-et)-orrszívás, és megismétlem, mert néha az első szívás után még szörcsög. A második orrspray-zés után kicsit néha többet várok (és ilyenkor hátára is fektetem, hogy jobban lecsurogjon a tengervíz) és utána szívom. Sajnos a kezét is le kell fogni, illetve a fejét is, mert rángatja, de még mindig jobb, mintha vmilyen üreggyulladást kapna.
2011. márc. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát be kell fogni az egyik orrlyukat amikor szívod a másikból,különben ide-oda vándorol a cucc. Hatékony az,csak jól kell csinálni.
2011. márc. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 kelemenkelo ***** válasza:
32%
kedses utolso.nem kell befogni a másik orrjukat.kedves kérdező meg ne probáld
2011. márc. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha sűrű a váladék, akkor mozgatom kicsit a szívót, mert sokszor ez kellett ahhoz, hogy meginduljon lefelé a váladék. Ha hallod, hogy még szörcsög amikor szívod, hiába nem jön semmi, érdemes mozgatni benne, volt, hogy váltott orrnyílással csináltam, 3 nekifutásra.

De nekem a lányom leül és szépen megvárja, vagy megcsinálja magának, ő szereti.

Ha le kell fogni a gyereket, akkor macerásabb.

2011. márc. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Na, látjátok, kijött a gondom! Most be kell fogni a másik lukat, vagy nem?

Persze, orrszi-porrszi :)

2011. márc. 10. 07:27
 7/13 anonim ***** válasza:
48%

Nem kell befogni a másik lyukat. Ez csak a manuális orrszívókra igaz!

Próbáld ki magadon, milyen ha befogod! :o

2011. márc. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg pont a doki mondta,hogy be kell fogni a másik orrlyukat. Aztán már mindig így csináltam és sokkal hatásosabb volt,mint amikor nem fogtam be.
2011. márc. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Úgy csináld, mintha a te orrodat fújnád.

Beteszed az orrszívót, befogod a másik oldalt, és szívod, nyitod, hogy levegőt is kapjon. Úgy hatékonyan kijön.

A fiam azóta nem utálja, amióta ő is kiszívhatja:)

2011. márc. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is dilemma volt ez nem rég. Én magamon kipróbáltam, és sokkal hatásosabb, ha befogtam a másik lukat. Igaz, kellemetlenebb is, de a cél itt most fontosabb.

Pár hete mi sajnos kórházba kerültünk a legkisebb gyermekünkkel. Nagyon sok váladékot termelt, még a nővérek is csodálkoztak, mennyi volt. Ott mutatták meg valójában milyen drasztikusan kell csinálni ezt a nem túl kellemes műveletet, ha a sok takony termelődik. Ők is befogták a kicsi orrát. Hatásos, s nem fáj, de kellemetlen szegénykéknek.

2011. márc. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!