Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagy baj, ha nem szívom ki...

Nagy baj, ha nem szívom ki pórszívóval az orrát?

Figyelt kérdés

Náthás a 2 éves kislányom, de már az orrcseppet is kínlódás cseppenteni neki. Néha szörcsög, folyik az orra, kb 20 percenként fújom ki neki. De úgy látom azon vesz levegőt. Infrázom és kamillát párolgtatok a szobában. Nem lázas, semmi baja, kicsit könnyes a szeme, a takonytól, nem is köhög. Kap pici nurofent és cebiont, orrcseppet, de a sterimárt se adtam még. Baj, ha nem szívom az orrát, nagyon fél tőle. Kb fél évente beteg picit, vagy még ritkábban, eddig szívtuk az orrát, de már azért jobban ellenáll. Ha nem szívom lerakodhat? Most is alszik szépen, már 2 órahosszája. Arra gondoltam este, kicsit megkínzom, kiszívom, de csak este.

Tapasztalat?


2010. ápr. 9. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
arcüregre, homlokra, fülre húzódhat, szóval szerintem ne lógd el az orrszívást!
2010. ápr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp szívd ki neki, azzal csak neki teszel jót. Ha nem szívod akkor lerakódhat és rámegy a fülére vagy az arcüregére. Az egyikőtök lefogja a másik meg kiszívja, neki is jobb lesz utánna, jobban fog kapni levegőt. Este lefekvés előtt meg mindenképp szívd ki neki.
2010. ápr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szívd ki neki,én 1,5 éves kislányomnak nem szivtam ki egy napig az orrát legutóbb mikor betaknyolódott,mert nagyon nem akarta,de aztán elég nehézkesen vette a levegőt,így lefogtam,kb 5 mp-ig szivtam és egy zöldszínű gumó jött ki az orrából,jó mélyről jöhetett,hát gondolhatod hogy megijedtem,na ha az benne maradt volna....
2010. ápr. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Előtte Sterimar, orrszívás, utána Nasivin. Ne húzd, mégha nagyon sír is. Én hordtam arcürge átmosásra a gyerekemet, senkinek nem kívánom azt az élményt. A szívem szakadt meg. Ehhez képest a porszívó semmi. Szívd.
2010. ápr. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!