Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5éves kisfiam a bölcsiben...

2,5éves kisfiam a bölcsiben nem cumizik, csak a déli alvásnál kéri. De amint haza érünk, vagyis már, ha megyek érte kéri a cumit. Mit csináljak? Hogy szoktassam le róla. Addig sír, amíg nem kapja meg. Hagyjam sírni (vagyis ordítani)?

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez megy, csak lányom van. Illetve meglepődve hallottam, hogy benn a cumi alváshoz sem kell.
2010. dec. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Valószínűleg a gyerek tudja, hogy téged tud manipulálni és azt is tudja, hogy te beadod a derekad. 2,5 évesen igen is el kell már hagyni a cumit. Kellően nagy már hozzá.
2010. dec. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
31%
ugye nem gondolod komolyan, hogy 2,5 évesen egy kis manipulatív dög a gyerek? összeesküvés-elméleteid is vannak esetleg, utolsó?
2010. dec. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom most volt 3-om éves és most egy hete vettem el a cumit tőle, mert kezdjük az ovit nemsoká.Nagyon nehezen szokott le de most már nem is keresi kb. 2-3 napig kérdezte hol a cumi mondtam neki nem tudom eltűnt keressük meg ...együtt kerestük aztán megunta és mondta ő is hogy nincs meg a cumi.Most már ő mondja hogy nem kell a cumi nagy vagyok.Pedig elötte napközben sem lehetett elvenni tőle azt hittem én is nehezebb lesz.
2013. jan. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!