Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél évesnek lehet hónaljba...

Másfél évesnek lehet hónaljba mérni a lázát?

Figyelt kérdés

Ha a fenekébe mérem állandóan le-föl kell öltöztetni, de most annyira nyűgös.

Másik kérdésem, hogy beadtam egy lázcsillapító kúpot, de rá 2 percre kakilt, akkor valószínű kikakilta a kúpot?


2010. dec. 22. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet hónaljban mérni és szájban is ha nem higanyos.


Ezt csak akkor tudod megállapitani ha megnézed a kakit ha valamelyik végén nincs a kúp akkor felszivódott ha ott van még nem került be a hatóanyag adhatsz másikat v. inkább adj orális lázcsillapitót.

2010. dec. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan mérj hónaljban. Öledbe ülteted és a karját a teste mellett tartod. Mesélj neki vagy beszélgessetek addig. A kakit át kell böngészni, hogy kijött-e a kúp sajnos.
2010. dec. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi.

Megnéztem, de nem találtam, de vmi folyékony nyálkás szerűséget igen, gondoltam hogy az lehetett. De elég híg is volt a széklete most, úgyhogy nem tudom pontosan.

Eddig szirupot kapott, de képtelenség beadni, utálja, orrán száján jön ki, ezért vettem kúpot.

2010. dec. 22. 10:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Én kezdettől fogva hónaljban mértem mindkét gyerekemnél. Lefogom, éneklünk, beszélgetünk, olvasunk addig. A szirupot meg megpróbálhatod neki beadni, hogy utána ígérsz neki valamit amit szeret. Már megérti, szerintem. Nálunk egy kanál tejszínhab volt a nyerő.
2010. dec. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%
fenékbe kell sajna
2010. dec. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsónak:miért kellene a fenékbe?

Én is mint előttem kettővel kezdettől fogva hónaljába mértem a lázat.Nem kell +/- 5fokokkal kinlódni.Öledbe veszed és kész.Nem is szenved meg még élvezi is hogy anya ölébe van:-D

2010. dec. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igen,én is úgy mértem,mert nem akartam hogy szenvedjen...
2010. dec. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért kéne fenékbe????? ez tök nagy hülyeség! Én mindkettőnek féléves korától hónaljba mértem, utálták, ha fenekükbe dugdostam , ugyanúgy a kúpnál is ordítás van, de ami muszáj az muszáj. Hónaljna legalább nyugi van, beültetem az ölembe, be a lázmérő a hónaljba és szépen játszadozunk amíg kész nincs a hőmérés. Semmi bőgés vagy hiszti.

Lassan másfél éves a kicsi, és ha meglátja a lázmérőt, már teszi is a hónaljához, nagyon édes.

Kérdező, a kúppal megindítottad a kakit, nálunk is volt ilyen, de ha nem látsz rajta kúp darabot, akkor nincs gond, fölszívódott. Én ha láttam rajta darabot, akkor még egy majdnemfele akkora kúpot földugtam biztos ami biztos. de látod a kakin, ahhoz nagyon gyorsan ki kell jönnie hogy darab legyen rajta.

2010. dec. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!