Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más 2 évesnek is büdi a szája...

Más 2 évesnek is büdi a szája a délutáni alvásból való ébredéskor?

Figyelt kérdés
Érdekes hogy reggel nem büdi
2011. okt. 30. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom, 3,5éves, és soha nem volt neki büdi. Sőőt imádom puszilgatni olyankor. Amikor az első foga kibújt, én mostam neki, amióta tudja egyedül, naponta 3-szor is megmossa, de 2-szer minimum.
2011. okt. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A fiamnak se volt még soha büdi.
2011. okt. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az enyémnek sem.

Nem lehet, hogy azért, mert este, lefekvés előtt megmossátok a fogát, de ebéd után nem? (Én mosom neki ebéd után is.)

2011. okt. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor olyan a lányomnak, ha beteg volt vagy lesz. Vagy éppen az.

Esetleg ha eldugul az orra és a szájén vesz levegőt.


De egyébként nem szokott büdös lenni, már furcsálltam is hoyg hoyg lehet, hoyg még reggel sem büdös a szája, mert én akárhogy polom a fogaimat azért reggelre nem túl kellemes a lehelletem.


A büdös szájszag általában rosszat jelent, valamit jelez: gyomor problémát, egyéb betegséget, rossz szájhigéniát. Érdemes rá odafigyelni!

2011. okt. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem volt eddig büdi a szája egyik ébredés után sem.
2011. okt. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Reggel este mossuk neki a fogát, és reggel sose büdi, csak ebéd utáni alvásból való kelésnél de akkor se mindíg
2011. okt. 30. 23:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Az en lanyomnak olyankor budi a szaja,amikor faj a torka. Lehet, hogy a tied is beteg lesz
2011. okt. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!