Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek 2 gyereke van annak...

Akinek 2 gyereke van annak jönnek azzal, hogy na, majd a harmadik gyereknél, mintha evidens lenne hogy 2 gyerek után még lesz harmadik?

Figyelt kérdés

Most született a 2. babánk és azóta folyton azzal jön mindenki, hogy na, majd a harmadiknál már így lesz úgy lesz mintha evidens lenne, hogy kettő után nem állunk meg.


Minket amolyan 3 gyerekes párnak néznek, vagy másnak is ezzel jön mindenki a környezetében?


2010. dec. 29. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom. Nekünk kettő van, és azt veszik evidensnek, hogy nem lesz több. Lehet azért, mert vegyespárosunk van, ilyen is meg olyan is, akkor minek harmadik? (Pedig hogy meg fognak lepődni! :D)
2010. dec. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Vicces, mert m i meg hármat szeretnénk, mégis mindenki hülyének néz minket! :)

Egyébként igen, szerintem normális. Ha együtt jártok, azzal nyúznak, mikor lesz esküvő. Ha megvolt az esküvő, mikor jön a gyerek? ha az első is megvan, mikor jön a második, és így tovább....

2010. dec. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek a második válaszadóval. Mi az elsőnél tartunk. Nálunk meg az megy, hogy megkérdezték tőlünk, mielőtt megszületett volna, hogy mit szeretnénk. Mi meg mondtuk, hogy fiút. Aztán mikor megszületett, és lány lett, szinte mindenki lesajánlva mondta, hogy "nem baj, majd a következő fiú lesz" Mintha ez baj lenne, hogy lány. Meg, azt is mondták "nem baj, legalább a pesztra megvan" Ja a két éves lányom majd pesztrálja a kistesót. (ennyit akarunk a kettő között) Utálom az ilyet. Persze mindenki mondja, hogy nekünk is 3 lesz. Én erre mindig azt mondom, hogy kettőt megszülök, a harmadikat a párom.:D
2010. dec. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

akkor lehet, hogy nincs 3gyerekes-fejünk csak ez is olyan amit mondogatni szokás?!!? :)


vagy lehet, hogy azért mondják mert azt hiszik úgy belejöttünk? Szültem egyet 2009-ben és 2010-ben is :)

2010. dec. 29. 21:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen!

Nálunk 2 fiú van, amire mindenki azt mondja, hogy "na majd a 3. lány lesz!"

Vissza szoktam kérdezni, hogy ha az sem, akkor majd a 4. és így tovább??? :)))

Ja és mi sem vagyunk összeházasodva, így persze az esküvő téma is mindig előjön... :)

2010. dec. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Erről az a vicc jut eszembe, hogy: "Na és útban van már a második?- Még csak az kéne, már az első is útban van!"
2010. dec. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tőlünk is mindig kérdezik, hogy lesz-e 3. ,és mivel 2 kisfiam van,mondják, majd az biztos lány lesz, persze sajnálkozva...Mintha kötelező lenne a vegyespáros. Egyik rokonomnak 1 kisfia van, de nagyon sírós volt, nem akarnak többet, mégis mindenki rájuk akarja erőltetni a 2.-at. Ilyenek az emberek.
2011. jan. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nálunk is két lány van. lehet ezért nyomatják ezt, hogy legyen egy fiú is, mert mégis csak az a "gyerek". Úúú, hülyét kapok ettől, hogy 2011-ben még mindig van akinek a lány nem ugyanolyan jó mint egy fiú...
2011. jan. 1. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!