Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem szobatiszta már?...

Miért nem szobatiszta már? Tipp lenn!

Figyelt kérdés

Csak segíteni szeretnék hátha másnak is beválik. Kislányom 2 éves és sehogy se akart a bilibe vagy a wc-be pisilni, kakilni. Nem ült meg sokáig a bilin. 1 hónapja vettem neki egy DVD-t, Elmo Felejtsd el a pelust a címe. (Auchanban, biztos van máshol is). Nagyon aranyos mese. Szóval a kislányom két napig nézte sé azóta nem kell rá pelus nappalra. Az első két nap még 2x befolyt a pisi a nadrágban, de azóta Ő szól ha pisilnie kell vagy kaklinia.

Remélem segítettem, egy próbát megér és már mástól is hallottam hogy neki is bejött.


2011. jan. 1. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:

köszi szépen az ötletet,már gondoltam én is erre a dvd-re,csak a cselekvésig nem jutottam el:)


25 hónapos kisfiú anyukája

2011. jan. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
köszi. én is meg fogom probálni - háátha vééégre...
2011. jan. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Köszi,mi is kipróbáljuk.
2011. jan. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
le lehet ezt valahonnan tölteni?
2011. jan. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 1 hétig nézte, megunta és kész!!!Semmi nem történt!:-(
2011. jan. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én torrent oldalról töltöttem le.
2011. jan. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

első vagyok,letöltöttük tegnap,délután megnéztük,jól szórakoztunk rajta a 6 éves fiammal,potyogott a nevetéstől a könnyünk:)!

a pici 2 évesem az első 10 percben meredten figyelte a tv-t,utána annyira bezsongott tőle,hogy a nap további részében le sem lehetett ültetni:)

szerintem elmo hangjával van a baj,mert egy idő után nem érti az ember,és nagyon idegesítő,hogy ilyen magas a hangja.

2011. jan. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!