Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A gyerek hány éves koráig...

A gyerek hány éves koráig elfogadható, hogy az elalvásáig mellette feküdjön a szülő?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
8%

Semeddig. Már csecsemőként külön kellene aludnia. Ez a legjobb a babának és az anyukának is. Csak így tudnak mindeketten jól pihenni.

Mégha ezt ma sokan nem is látják be.

2011. jan. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Szia. Kedves első nem az volt a kérdés h mennyi ideig elfogadható h együtt aludjon a gyermek és szülö.



A kérdés: szerintem ameddig igényli. lehet sokan lehurrognak ezért. De más ha mellette alszik el és más ha mellette alszik a gyerek.

Nekünk is a 2,5éves kisfiunk ugy alszik el hogy egyikőnk mellette van - fekszik - elalvásig. Semmi kivetni való, vagy megvetni való nincs benne. SZERINTEM.

DE persze mindenkinek másak a envelési elvei. Minden gyermek mást igényel.

2011. jan. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem sem korfüggő ez!Én abban sem találok kivetni valót,ha a szülő mellett alszik a gyerek!Mindenki maga tudja!
2011. jan. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Én rögtön külön altattam a babám.
2011. jan. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Elnézést, de szerintem egyértelmű a kérdés. A gyerek a saját ágyában alszik, csak nem hajlandó egyedül lefeküdni.

Egyébként 9 éves.

2011. jan. 3. 19:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor ott valami gond van, ennyi idősen már bőven egyedül kellene aludnia. Mivel már értelmes nagy gyerekről van szó, talán meg kellene beszélni mi az, ami miatt nem akar egyedül aludni. fél valamitől vagy ami rosszabb, hogy ezt szokta meg, akkor szépen lassan le kel szoktatni róla, amit már évekkel ezelőtt meg kellett volna tenni. Nem is értem, én már bőven babakoromban is, napokat aludtam nagyszülőnél, később barátnőknél, teljesen természetes volt, hogy egyedül alszok el.
2011. jan. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!