Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jó lenne valamilyen homeós...

Jó lenne valamilyen homeós altató-nyugtató a lányomnak?

Figyelt kérdés

3,5 éves szeptembertől oviba jár,és azóta ott is alszik.Ovi előtt itthon nem aludt délután,csak pihent,mert nem igazán volt igénye alvásra,sőt ha elaludt későn aludt el este ezért nem is erőltettük.Most a délutáni alvás miatt nagyon kitolódik az esti elalvási ideje (11 óra),reggel meg természetesen fáradt.

Van esti lefekvési rutinunk,amit mindig betartunk,1/2 9-re legkésőbb ágyban vannak (a nagyobb gyermekem rendben el is alszik ilyenkor).Testvérével közös szobában,saját ágyban alszik.

Szóval a körülmények adottak,csak képtelen elaludni.

Ha valaki tudna javasolni esetleg valamilyen készítményt ami náluk bevált,azt megköszönném.


2011. jan. 5. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
szia, sztem az a baja, hogy mivel délután kialsuzzsa magátz ,ezért nem fáradt estére, ezen sztem nem segít semmiféle nyugtató. esetleg az oviban nem tudjátok megbeszélni, hogy amíg í többiek alszanak, neki ne kelljen, hanem valami csendes foglalatosságot kapjon, mint előtte otthon, amivel nem zavarja a többieket. így visszállna a rend.
2011. jan. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem nálunk aludni kell,vagy hazahozni délben...

Aktív kislány,több mozgás kellene neki,hogy fáradjon,de..az oviban nem viszik ki a kiscsoportosokat,az ovi szemben van velünk,ezért a hazafelé út sem nagy mozgás,a lakásban meg nem lehet ugrálni,mert kisbaba lakik alattunk...

A ház körül szokott szaladgálni,hintázni,biciklizni jó időben délután,de azt most mínuszokban nem lehet.


Esetleg citromfű teát használ valaki,tapasztalatok?

2011. jan. 5. 14:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerbusz!


Nekem semmi tapasztalatom, de nagyon remélem, hogy már tud aludni a Picurka!

2011. jan. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi,még csak ma próbálom ki a citromfű teát,mert eddig beteg volt,és nem akartam,hogy gond legyen...majd meglátom.:)
2011. jan. 21. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!