Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szemüveges gyermekek anyukái...

Szemüveges gyermekek anyukái adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés

Tegnap szemüveget írtak fel a 4,5 éves fiamnak.

Hogyan tovább? Mennyibe kerül , mennyi idő alatt lesz kész és hogyan szoktassam hozzá?


2011. jan. 6. 07:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Az ára sok mindentől függ. Rengeteg féle keretből választhatsz, de igazából sokszor a lencse sokkal drágább.


Nálunk 2 hét alatt lett kész. Eleinte többször próbálta levenni a lányom, bár Ő hat éves körül volt akkor. Aztán elég hamar megszokta.


A mi szemüvegünk 20.000 Ft körül volt, 4 éve.

2011. jan. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 19 hónaposan kapta, az első perctől kezdve viseli, mintha mindig rajta lett volna. Valószínűleg azért, mert valóban jobban lát vele. Nekünk még egy műanyag keretes van elsőre, ez drágább volt, mint a lencse. 20000 volt a keret, majdnem 10000 a lencse. Egyébként a fémkeretes sem volt sokkal olcsóbb, az 16000 lett volna, de én nem mertem azt választani, mert nem tudtam hogyan fogja megszokni, mennyire dobálja el. Nekünk 2 napot kellett rá várni, csak a lencsét rendelték meg hozzá. Szerintem egy 4 évesnek már el tudod magyarázni, miért kell, én azt csináltam, hogy minden szemüveget ami itthon volt, a napszemüvegektől kezdve ráraktuk az összes plüss állataira, az optikában amikor próbáltuk a kereteket, mindet megnézhette a tükörben, nagyon tetszett neki. Amíg nem kapta meg, állandóan mondtam neki, hogy neked is lesz szemüveged, ő már rögtön válaszolta, hogy néni, azaz: a nénitől fogjuk elhozni. Én is nagyon féltem tőle, hogy nem fogja megszokni, de szerencsére nem volt gond. Szerintem a kisfiad is jobban fog látni vele, és így elviseli majd.
2011. jan. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!