Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ijedős gyermekek anyukái, mit...

Ijedős gyermekek anyukái, mit csináltok?

Figyelt kérdés
Ha a gyermek az utcán áll neki ordítani pl egy légy miatt, vagy megrémül a nagy tömegben, vagy egy hangos zajtól sír, mit csináltok vele? Gyorsan el onnan, vagy direkt maradtok hogy lássa nem kell félni? Mit mondasz neki, hogy nyugtatod meg? Vagy leszidod, merthogy ez hiszti?
2011. szept. 26. 06:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban megijed és fél, akkor azt látod és azért nem is szabad leszidni, hisz tuti van olyan amitől te is félsz.

Én olyankor el szoktam neki magyarázni, hogy nem bánt, nem kell félni, fogd meg anya/apa kezét és menjünk tovább. Ha nem jön be,akkor felveszem, megvigasztalom, elmegyünk onnan, majd amikor rájön, hogy semmi oka félni, visszamegyünk.

2011. szept. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ugyanazt csinálom, mint az első válaszoló.

Az én gyerekem a kisgyerekektől fél.

2011. szept. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!