Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3és fél éves lányomnak mitől...

3és fél éves lányomnak mitől csíphet a pisije?

Figyelt kérdés
Karácsony előtt kapott antibiotikumot a mandulájára,szerdán letelt,szombaton este már sírt,hogy fáj a hasa nem tud pisilni,ill.nem mer!Persze ügyelet,azt mondták hólyaghurut,vizelet alapján vasárnaptól ismét antibiotikum.5 napig kapta,csütört.kontroll vizelet,negatív lett.Most 3 napja megint elkezdte hogy csíp a vizelet!Pedig nagyon odafigyeltem rá,nehogy felfázzon,külön mostam teljsen mindenét.Nem tudom mi lehet.De ha elviszem orvoshoz megint antibiotikum?Lehet épp attól van?Tanácstalan vagyok.
2011. jan. 8. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:

igen, nekem az antibiotikum mindig legyengít.

Adj neki joghurtot, sokat, mosdasd kamillában, és intim mosakodóval. De azért vissza kell vinni, és mondd, hogy félsz hoyg épp az antibiotikum okozta. Adj neki lúgosító ételeket, sé ügyelj, hoyg sokat igyon!

2011. jan. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csináltak nála vizelet tenyésztést? Ha nem akkor kérjed, mert így csak találomra kapja az antibiotikumot. Sajnos ezek a húgyúti fertőzések nagyon makacsak tudnak lenni. Sajnos kinéz neki még egy antibiotikum kúra, de ha nem kezelnék, vesemedence gyulladás is lehet belőle. Adj neki probiotikumot és egyébként amit az első írt azt tegyed.
2011. jan. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtok.Nem csináltak tenyésztést,csak simán megnézték olyan papírral a pisijét.Megfogadom amit írtok.
2011. jan. 8. 11:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Valami fertőzés lehet. A puncija nem piros?
2011. jan. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Ha még jártok erre,csak írnám,hogy tegnap voltunk dokinál,sajnos visszatérő hólyaghurut.Igen ismét antibiotikum,elküldik laborba a vizeletet,és kaptunk hasi Uh-ra időpontot.Bár ráírta a beutelóra a Dokinő hogy sűrgős,ennek ellenére csak pénteken reggelre kaptunk időpontot.Arra letelik az antibiotikum.Nagyon aggódom,remélem nem lesz semmi baj,sajnálom szegénykét.Majd megírom hogy mi volt.
2011. jan. 11. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!