Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány nap szabit kell kivennem...

Hány nap szabit kell kivennem gyes után?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy kell kiszámolni.Segítene valaki?

31 évesen 2008 jan. végétől mentem táppénzre addig dolgoztam, áprilisban szültem és idén áprilisban jár le a gyesem.


2011. jan. 8. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


nekem a munkahylen a személyügyön megmondták, ezért is vannak, nem:-)))

2011. jan. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Hívd fel a munkahelyed hr-esét, vagy a munkaügyeseket, ők kapásból - napra pontosan - megmondják.

Minden nyilvántartás náluk van.


Üdv!

2011. jan. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Annyit kell kivenned, amennyi bent van. Ami bent maradt amikor terhes lettél, a tgyás-ra, és a gyed 1 első évéből adódnak össze. Ezt mind ki kell venned. Amikortól visszamész dolgozni, de töltöd a szabidat, onnantól már kapod az új szabikat is. Nekem pl. az éves szabin 22 nap. Amikor elmentem táppénzre, az évben nem vettem ki semmit, max. 1-2 napot, tgyás idejére 11nap, gyed éve 22 nap. Plusz a gyerkőcre 2 nap. Így kb. 55 napon lesz amit ki kell venni.
2011. jan. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!