Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pécsiek! Melyik oviról mi a...

Pécsiek! Melyik oviról mi a tapasztalat, vélemény?

Figyelt kérdés
Szóval: melyik oviba jár (vagy fog járni) a gyereked, és mi a véleményed, tapasztalatod róla, illetve miket hallottál róla (ha még nem kezdtétek el az ovit)? Amúgy én a Nagy Jenő utcai oviba szeretném vinni a fiam ősszel (most még bölcsis, de már elmúlt három éves, csak október végén volt a szülinapja, ezért marad még egy évet), és érdekelne, hogy esetleg jár-e valakinek ide a csemetéje, de a többi ovira is kíváncsi vagyok. Köszi!
2011. jan. 9. 18:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Most 16 éves vagyok de kiskoromban kertvárosba jártam oviba. Most is emlékszem rá, szép élmények kötnek oda és nagyon minőségi ovi, biztonságos és kedvesek az óvónők .

Itt egy kis leírás róla : [link]


remélem segítettem

2011. jan. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!