Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Veresegyházi medveotthonról...

Veresegyházi medveotthonról vélemény? Gyerekekkel? Mennyire élvezik? Alszanak az ottani medvék téli álmot? Egyéb tapasztalat?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Esős időszak után még véletlenül se menjetek, mert erős a szag :/

De egyébként a mieink nagyon élvezték, voltak más állatok is pl gólyák, farkasok. Van előtte egy fajátszótér, vonat stb, az is nagyon tetszett nekik.

Ajánlhatok még egy "közeli" programot? Gödöllő, Lázár Lovaspark. Nézegessétek meg a honlapot, rendszeresen vannak progik, a háztáji állatsimogatóba meg bármikor el lehet menni ingyenesen is. Ha szerencsétek van, akkor láttok fogatolási edzést (fizetős fogatolás persze van mindig), mi anno láttunk egy pár hetes kiscsikót is, tündéri volt, azóta ló-mániában élnek itthon a kölkök :-)

2011. szept. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,hogy válaszoltál,és a másik program is nagyon kecsegtető!
2011. szept. 19. 19:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
én egy kisebb gyerekkel voltam,de tetszett neki,lehet etetni mézzel a medvéket,nagy fakanállal és ez nagyon jó,nagyon élveztük,nagyon szépek az állatok,egy nagyobb gyerek tuti élvezi,az én 1 évesemnek is tetszett.csak az ott lévő éttermet kerüljétek el,főleg hétvégén és ha sokan vannak,kevés a felszolgáló,sokat kb 1 órát kell egy sült krumplira várni.
2011. szept. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is,valószínű,hogy valamikor el is megyünk oda: Köszi a figyelmeztetést,az ilyet mindig jó tudni!
2011. szept. 19. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!