Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Graco Junior autósülésről...

Graco Junior autósülésről vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Láttad már élőben?

Hááátttttttttttt...........

Én inkább mást választottam..............

2011. febr. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem láttam még, csak neten nézegettem, mert lassan aktuális lesz. Mi a gond vele? Te milyet választottál helyette?
2011. febr. 17. 10:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen van a Lányomnak, és a Fiamnak is ilyet veszünk majd hamarosan. Én meg vagyok vele elégedve.
2011. febr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
'. vagyok: Hát én aggódnék, hogy mi lesz vele egy balesetben. Mi is ezt néztük ki először, de aztán meglátva, hát elég kiábrándító. Még én is szét tudnám egy kézzel törni. Mi végül szerencsésen egy Recaro-t vettünk, de ha ez nem lett volna, akkor Concord-ot vettünk volna, annak a töréstesztje is jó és biztonságosabbnak is néz ki. A Brendonba most akciós.
2011. febr. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocs nem ' hanem 1.
2011. febr. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Megnéztük és otthagytuk.


A Graco jó babakocsikat és hordozókat gyárt, de ez az ülés borzalom, nem stabil, vékony, nyeklik, áh...


Van még egy Graco ülés, most nem jut eszembe a pontos neve, az is 15-36kgs, de az sem az igazi.


Sajnos igaz rá, hogy az ár mutatja a biztonságát is. Ha érted.


Mi Concord Liftet vettünk.

2011. febr. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is megtetszett, főleg az ára miatt, meg a babakocsink is Graco, de végül Cybex Solution-t vettünk, annak jók a tesztjei.

Ha lett volna még egy 10-esünk rá, akkor olyat vettünk volna, aminek vannak vállvédő szárnyai is.

2011. febr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!