Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gáz vagyok? De nem tudok mit...

Gáz vagyok? De nem tudok mit csinálni.

Figyelt kérdés
Zuhog az eső, terhes vagyok ,nagyon nagyon szarul vagyok, hányok ,meg elkaptam valami hasmenőset, és csak feküdni tudok...Gáz ha rajzfilmeket bámulunk egész nap? nem tudok mást tenni...még a séta jó lenne,de zuhog...kislányom 20 hónapos
2011. jan. 11. 10:11
 1/5 kisnita ***** válasza:

Mért lenne baj ha mesét nézel? :O :D

De ezzel a hasmenéses nyavalyával vigyázz! Nagyon durva, főleg terhesen. :S Mi most lábaltunk ki belőle, az egész család benne volt a 17 hós kisfiam is és 2 napig hánytunk meg ment a hasunk egyfolytában, már ki volt cserepesedve a szánk úgy ki voltunk száradva:S Szerintem jobb lenne elmenni orvoshoz még időben és megkérdezni mit vehetsz be rá most hogy terhes vagy meg a kislánynak is írass fel valamit mert ha ez ugyan az a vírus ami nálunk is volt akkor ő is el fogja kapni sajnos :S Azért mondom, hogy még most menj mert később még rosszabbul leszel, nagyon le tud gyengíteni ez a betegség, én alig bírtam felkelni is olyan gyenge voltam :S

2011. jan. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ma megyek dokihoz délután,de addig tul kell élni napot :(
2011. jan. 11. 10:23
 3/5 anonim ***** válasza:
szia,jobbulást.mi most már intenzíven 2hete influenzásak vagyunk,vacak az idő,nem lehet kimenni.nálunk is egész nap megy a FIFI vagy az ELMO.mi már unjuk,de a 26hónapos és a 7hónapos gyerkőcök imádják
2011. jan. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dehogy! Mi mást csinálnátok?

Nálunk mindig a kisvakond ment ilyen szituban, a fiam imádta.

Jobbulást és kitartást!

2011. jan. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, jobbulást neked!

Voltam ugyanígy, átérzem teljesen! Pokoli érzés, amikor olyan rosszul vagy, hogy nincs erőd még a gyerekeddel sem foglalkozni. Ráadásul egyedül otthon. Kitartás, tudom, hogy nagyon nehéz, de elmúlik nemsokára. A hányásos-hasmenéses vírus max. 2 nap! Én sem tudtam mást tenni :-(

2011. jan. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!