Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Német anyukák. A lányom 4...

Német anyukák. A lányom 4 éves lesz. Szülinapot most tartanánk elözstör itthon. Miket szoktatok csinálni? Sütik, kekszek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Magyar anyukák nem érdekelnek?
2011. okt. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Magyar anyukák is írhatnak,csak a német szülinapon mások a játékok,énekek,esetleg más szokások.....

Még nem tartottam a lányomnak szülinapi zsúrt....Majd megkérdezem az itteni anyukákat is....

2011. okt. 12. 12:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyártsatok meghívókat, amiket a lányod szétoszthat a barátai között és meghívhatja őket. Üdítő,édes apró süti, sós pl.: Chips, ropi, szendvicsek kerülnek az asztalra. Torta az ünnepeltnek, amit szétoszthat majd a barátai között. Kölyök pezsgő koccintáshoz és sima a felnőtteknek! Díszítsétek fel a lakást, lufival, Froh Geburtstag felirattal. Szerezz be gyerekdalokat, ha még nincsenek és csak azokat a játékokat hagyjátok elő, amiket nem sajnáltok, mert tuti, hogy ki fogják az összeset próbálni! Kérjetek fel valakit, aki beöltözik bohócnak és lufikat hajtogat a gyerekeknek. Lehet báb előadást is tartani, de kedvenc mesét is bekészíthettek. A legtutibb mégis a zene, arra mindenki ropni fog!!! Jó szórakozást kívánok és jó szervezést! Habár én magyar anyuka vagyok, remélem tudtam segíteni!
2011. okt. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs különbség különösebben milyen nemzetiségű.

A gyerekek ha nem ismerik is egymás nyelvét is tök jól eltudnak játszani. Egyébként még különleges is lehet, ha magyarosan adod elő. Az édességeket legyen ismeretlen is számukra, egyből megtetszik nekik, még ha magyaros is. Egyébként meg a boltok gondolom televannak jobbnál jobbakkal, szedj össze többfélét, édeset is sósat is nem hinném, hogy gond lesz belőle. , csipsz, üdcsi szénsavas, nem szénsavas. Sütit is ha süstsz ha magyaros is, tuti meszeretik, elvégre süti. Ők még gyerek szemmel nézik ne feledd, csak az érdekli, hogy látszon, hogy süti és már le is ment.

Nem tudom, hogy gondolod, majd ti szülők terelgetitek, szórakoztatjátok a gyerekeket ? Vagy hagyjátok őket játszani amit ők szeretnének. Némi terelgetés itt ott nem árt persze, de hidd el jól eltudnak ők lenni magukban is.Ha akarjátok szórakoztatni, akkor majd kérded az anyukákat német ötletekről, és kipróbáljátok. Egyébként lehet, hogy bekötitek a szemüket, a kezükbe adtok valamit, találják ki mi az. Mindnek bekötitek a szemét, leejtetek valamit a földre (kiskanál, játék kocka, vagy valamit megzörgettek, ajtó nyikorgás stb. és találják ki mi volt az. S hasonlókat lehet próbálni, és hagyjátok őket játszani amit ők akarnak.


Az előző jókat írt.

2011. okt. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2011. okt. 13. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!