Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan kezdjem el az ovi...

Hogyan kezdjem el az ovi keresést? Mit kell csinálni, mi alapján keresgéljek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg először a körzetes ovitokat. Ha szimpatikus a hely, a környezet és az óvónénik, ne menj tovább.

Ha nem tetszik, keress tovább, de kérdezd meg, milyen esélyekkel indulsz, ha nem körzetes.

2011. okt. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam első szempont volt, ne járjanak cigányok, ne kelljen a táskámat figyelni meg a cipő márkáját, nehogy ellopják.

Második szempont, fegyelmezzék a gyerekeket. Legyen valami minimális elvárás, mondjuk ne káromkodjanak a gyerekek, ne verjék egymást, mossanak kezet étkezések előtt...És példát mutassanak az óvónők. Az egyik oviban vannak dohányzó, alkoholista óvónők, hát,nekem nem voltak meggyőzőek tudnának vigyázni akár 1 gyerekre is nemhogy 25-re.

Nekem fontos volt, ha foglalkozásokat tartsanak a gyerekeknek. Készüljenek ünnepre, járjanak olyan helyekre, ahol viselkedni kell-ne az udvaron legyenek álló nap, állatkodva.

ÉS én ragaszkodtam a korcsoporthoz, nem vegyes csoporthoz.

2011. okt. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem is az a szempontom, hogy c-ek ne járjanak abba az oviba ahova adni akarom. A körzetibe meg azért nem adom, mert eleve sok a c-s gyerek, meg a felettem lakók kisfia is oda jár, és elég szép nevelést kap otthon is, meg persze az oviba is ha azt ordítja az erkélyen hogy sz.pd le a f.szt! A körzetis ezért kizárva! Viszont azt sem akarom, hogy olyan elit ovi legyen ahol kinézik, mert mondjuk nem bmw-vel viszem az oviba, vagy más márkás cuccok miatt! Fontos szempont, a dohányzós óvónénik, mert mi sem dohányzunk. De hogyan kezdjem?? Kiszemeltem 4 ovit, mert elméletileg ki kell jelölni 3at ahova adni akarom.
2011. okt. 5. 07:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Keresd fel az óvó néniket, mond, hogy még nem szobatiszta a gyerek és cumizik. Ja és nem alszik délután.

A válaszokból leszűrheted milyen a hozzáállásuk a gyerekekhez és a problémákhoz. Mindegy, ha a valóságban szobatiszta és nem cumizik. Hiszen úgysem holnap viszed.

Milyen a napirend.

Nézz körül az oviban, például minden gyerek munkája kint van a falon vagy csak amit az óvó néni arra méltónak ítélt.

2011. okt. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az miért jó?? Mit kell megfigyeljek a reakciójukon???
2011. okt. 6. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!