Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Félénk, ijedős, hangérzékeny,...

Félénk, ijedős, hangérzékeny, de egyébként nyitott és barátságos gyerek vajon hogyan viseli majd az óvodakezdést?

Figyelt kérdés
Aggódom... :(
2011. jan. 12. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak akkor tudod meg amikor odakerültök....

Nézd az óvoda kezdés minden gyermeket megvisel ,még azt is aki szívesen jár,nem félénk,önálló.

Minden szülő észrevesz változásokat a viselkedésébe vagy rögtön-vagy később.

A lényeg,hogy figyeld a kicsit,tartsd a kapcsolatot az óvónénikkel (nekik van tapasztalatuk),és közösen biztos kezelni tudjátok az esetleges problémákat.

2011. jan. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát ezt sajnos ne lehet előre tudni. én úgy döntöttem, hogy csak 4 évesen adom a kislányomat oviba. alőször is, mert ő is ilyen érzékeny típus. nem is az, hoyg nem lenne el, de nagyon anyás, bár most már az idegenekkel könnyen megbarátkozik, viszont hamarabb betelik a kis idegrendszere, mint más gyerekeknek. a másik, hogy szeptember elején jön a kistesó, nem szeretném őt meg január elejétől berakni az oviba, az már sztem viselhetetlen lenne számára. amúgy is évvesztes, tehát nem lesz semmi baja, ha 4 évesen megy oviba.
2011. jan. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!