Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idősen kezdte gyerekete...

Mennyi idősen kezdte gyereketek az iskolát?

Figyelt kérdés
Fiú vagy lány, és mennyire vittétek erős suliba?
2011. jan. 14. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fiam pont 7 éves volt, a lányom előtte hónapban töltötte a 7-et. a kisebb fiam februárban volt 7 és csak utána szept.-től ment iskolába. Mindegyik nagyon jól vette az akadályokat, nem bántam, hogy még adtam nekik 1 évet. Nálunk 2 iskola van, én nem azt néztem, mennyire "erős" az iskola, hanem azt, hogy kik lesznek a tanító nénik... Ez sokkal-sokkal többet számít, mint az iskola hírneve. egy tanítónő anyuka
2011. jan. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is majdnem 7 éves lesz, mire elkezdi most szeptemberben. Mi elég erős suliba írattuk, de biztos vagyok benne, hogy boldogulni fog. Van egy kis helyzeti előnyünk, mert már folyékonyan olvas, ír és összeadni is tud alapszinten.
2011. jan. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

7és fél, fiú

Sima kerületi suliba jár, 4-es, hétfőn volt 11 éves

Jó tanuló, versenykre jár (matek, szavaló, most mesemondüóra fog menni)

ja és SNI-s.

2011. jan. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

előző

Igen óvónőt, vagy tanítónőt kell választani, nem iskolát, amúgy én nem járattam volna amolyan erős iskolába Tanuljon meg rendesen írni- olvasni, számolni.

2011. jan. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az egyik 6 és fél, a másik 7 éves volt. Lányok. Az egyik folyamatosan beszédfejlesztésre is jár évek óta, mindkettő egy egyszerű iskolába jár, ahol jók a tanítók. A kicsi szintén SNI-s, a logopédia miatt. Amúgy mindketten nagyon jó tanulók, a nagy tavaly kitűnő volt, ő ötödikes, a kicsi most kezdte az elsőt, már olvas, pedig még egy csomó betűt nem is tanultak.(nagybetűk) Minden érdekli, folyamatosan tanulna itthon is.
2011. jan. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!