Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mik a tapasztalataitok a...

Mik a tapasztalataitok a bálás ruha TESZVESZEN, VATERÁN való továbbértékesítéséről?

Figyelt kérdés

Aki csinált olyat, hoy pl. vett 10 kilónyi angol rucit egyben és otthon szétválogatta, egyesével lefotózta, feltöltötte aukciós oldalakra, majd postázta stb az mennyi energia befektetéssel mennyi hasznot realizált?


Megéri csinálni? Buktatók?


Köszönöm előre is a válaszokat!


2011. jan. 15. 14:51
1 2
 11/12 anonim válasza:

Az biztos,hogy sok munka,sok idő,és némi idegeskedéssel is jár az eladás.Én mostanában azt tapasztalom,hogy darabra eladni nehezebb,főleg fix áron.

Saját gyerkőc méregdrágán vásárolt márkás holmija még negyed áron sem kell senkinek.Angol turi 1 ft-ért a menő.

Ha Angol márkát kedvező áron veszel,azzal megéri foglalkozni,de sok haszon nincs rajta.Amit nyersz,az a

kapcsolatok,a sok köszönő levél,a pozitív visszajelzések.

Nekem is volt lelki furdalásom,hogy a család rovására fog menni a dolog,de nem így van,csak kicsit fáradtabb vagyok:)

Egy próbát szerintem megér!

2011. febr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 nyikiric válasza:

én is gyakori vásárló vagyok a teszen és a vaterán is. Szerintem a legnagyobb baj mostanában, hogy a legsilányabbakat is horror áron akarják eladni.


Ezeken a dolgokon már én is gondolkoztam. Csak ott a NAV. Velük nagyon kell vigyázni, mert ha nem vagy vállalkozó és rád bizonyítják a rendszerességet akkor igen komoly büntetést szabnak ki jó magyar forintban.


Mondjuk azért kíváncsi lennék az aukciós oldalakon ki az aki vállalkozóként csinálja ezt az egészet. Szerintem több mint 3/4-e nem.

2012. ápr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!