Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit szóltok ehhez? Mióta...

Mit szóltok ehhez? Mióta elolvastam, nem térek magamhoz. Hogy fordul elő ilyesmi?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 16. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem semmi, belegondolni is szörnyű :S én is szeretek facebook-on lenni, de a gyerekemet biztos nem hagynám magára miatta....
2011. jan. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tinker Bell ***** válasza:
96%

Hihetetlen, de sajnos manapság tényleg egyre több ilyen eset van!


Egy éves baba... nagyon önálló.... Hát szánalmas az biztos! Az ilyen emberek betegek! Csak az a baj, hogy általában ennek a felfedezéséhez mindig egy pici sérülései vagy halála kell!


Nem tudom megmondani, hogyan lehetne az ilyen eseteket megakadályozni, de ez szörnyű, hogy ilyen emberek vannak!

2011. jan. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%

Én soha nem szerettem a facebook-ot, de ezek után már biztos, hogy senki nem fog rá venni.


Hát erre nem tudok mit mondani, nagyon szomorú. :-( Nagyon felelőtlen szülő! Hogy tehet ilyent egy anya?! Szomorú, és felháborító...

2011. jan. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Tinker Bell ***** válasza:
100%

Ne haragudj, kedves utolsó, de a Facebook-nak nem sok köze van ehhez az esethez! Aki gyereket vállal, az felelősséget is! Nem hinném, hogy egy közösségi portál mondta ennek a nőnek, hogy "Önálló már, nem kell rá odafigyelni! Ne is foglalkozz vele, hiszen már egy éves!"


Mindenki el tudja dönteni, hogy mi fontos az életében! Mindenki felállít egy fontossági sorrendet! Neki a Facebook előbb helyezkedett el mint a gyermeke. Na majd ezután kereshet mást az első helyre!

2011. jan. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is szánalmas!Dühítő!Én is fent szoktam lenni NÉHA a facebook-on,amikor a kkislányom 3 é akszik.Biztos ráérős volt.Nekem soha nincs időm játszani mindíg van mit csinálni.
2011. jan. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok.(az előző. Egyszerűen nem megy ki a fejemből!Egyáltalán miért kell egy 1 éves gyereket nagykádban fürdetni?Bármikor megcsúszhat és már megvan a baj.Nagykádban az én gyermekem csak úgy fürdik,hogy velem együtt.
2011. jan. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem csak a nagykádban lehet gond, a kiskádba is belefulladhat. Arról nem beszélve, mennyi más baleset is érheti egyedül a fürdőszobában, vagy bárhol másutt.

Emlékeztek annak a kisfiúnak az esetére, aki néhány éve elveszítette a lábát, mert a szülők ott is magára hagyták őt és a testvérét fürdés közben és magukra engedték a forró vizet? Amputálni kellett szegénykének mindkét lábát.

2011. jan. 17. 13:12
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, miközben ezt az egészet olvastam az ugrott be, hogy valami itt sántít ebben a történetben. Miért vallaná be az anya, hogy a facebook-ot bámulta miközben megfulladt a gyereke? Éppen elég baj az, hogy az ő felelőtlensége miatt halt meg, általában az ilyenek azt szokták felhozni mentségükre, hogy éppen csak egy másodpercre nem figyeltek oda és akkor történt meg a baj. Azzal hogy bevalotta, hogy pontosan mit csinált, így még rosszabbít a helyzetén. Szerintem ezt csak a média "színezte" ki a facebookkal csak hogy még nagyobb hír legyen belőle, és még nagyobb felháborodást keltsen az emberekben. Mert ugye a média szokott ilyet csinálni. Aztán persze az is lehet hogy igaz minden, és tényleg egy elvetemült nőről van szó.

Mindenesetre én is nagyon sajnálom ami történt.

2011. jan. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És miért kellett annyira kihirdessék hogy a facebook a facebook???Lehet hogy csak kamuzott a média.Hisz a gyerek meghalt igyis úgyis,nem mindegy hogy az anyja melyik közösségi oldalon játszott?
2011. jan. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!