Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Éjszaka eléggé köhög a kisfiam...

Éjszaka eléggé köhög a kisfiam, mit adjak neki?

Figyelt kérdés
Annyira köhög,hogy 1 órát min.fenn vagyunk,lehet száraz a levegő,de van víz a párologtatóba.Mielőtt lefekszik adok neki lándzsás utifüvet,éjszaka is amikor köhög mindig adok neki,de mintha hiába adnám.
2011. jan. 17. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:

rendszeresen add neki, ne csak este, de szerintem inkább vidd el orvoshoz, mert lehet, hogy beteg is.

én Stodalt szoktam adni a babámnak, és szokott használni.

2011. jan. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kisnita ***** válasza:
Szia! Mennyi idős a kisfiad? Száraz köhögése van vagy hurutos? A lándzsás útifű tényleg csak akkor használ ha rendszeresen adod neki, engem helyre hozott. Esetleg próbáld meg a Stodált is, ez jó hurutos és száraz köhögésre is, de a legjobb tényleg az lenne ha megmutatnád egy orvosnak.
2011. jan. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a doktornő mondta,hogy köptetőt estére ne adjunk a gyereknek,mert nyugalmi állapotban,tehát amikor alszik,jobban ingerli.Max 5 -6 óráig kell beadni az utolsó adagot.
2011. jan. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

4 éves kisfiam 1-2 napja kezdett el köhögni, egyelőre "szárazon".

Prospan szirupot ajánlottak, ma kezdjük el szedni, remélem hatni fog és nem lesz belőle hörghurut, mint eddig majdnem mindig :(

2011. jan. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Segit ha a radiátoron nagy edényben sós hideg vizet teszel párologni ( kb 2- liter viz 2-3 evőkanál só) ne fűtsél a szobában este ne legyen melegebb 22 foknál és a feje alá tegyél nagyobb párnát. Remélem segitettem.
2011. jan. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!