Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Házi tej vagy bolti?

Házi tej vagy bolti?

Figyelt kérdés
2 éves kisfiam hihetetlen étvágytalan! Van amikor1 hétig is képes nem enni semmit! Voltunk már orvosnál vérkép rendben most várunk! Kap étvágyjavítót! Egyedül a tejet issza meg na nem liter számra de legalább azt issza! Házi tejet adok neki forralva ízesítve de arra gondoltam váltok boltira mert lehet,hogy nagyon eltelíti ez a zsíros tej? Szerintetek?
2011. jan. 19. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányom iszik házit is és boltit is, többet kap házit az igaz. Szerintem ez nem függ össze amit írtál, a tej mégis csak folyadék, annyira nem lakik jól vele hogy egész nap ne egyen. AZ igaz hogy reggel felkelés után az enyém is megissza és sokáig utána nem kér ennit, de azért délelőtt már megéhezik.
2011. jan. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
Ha szinte csak ezt fogyasztja, akkor egyértelműen házi! Abban még van egy csomó tápláló anyag, ami jót tesz neki, a bolti tej lényegében csak ízesített víz!
2011. jan. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Enyém is ilyen "anorexiás" korszakban van, két éves, jól fejlett kislány amúgy. :) Mi boltit adunk neki, két okból. Az egyik, hogy itt nincs házi tej vásárlási lehetőség, ahol mi lakunk, a másik, hogy két éve voltunk falun, és reggelire házi tejet kaptunk... én olyan beteg voltam tőle 3 napig.. nekem nagyon nehéz és megfekszi a gyomromat.


Persze tudom, higítani kell... de akkor meg már szinte tök mindegy szerintem.

2011. jan. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ízesített víz lenne a bolti tej, akkor a Fókuszban vagy más műsorban már foglalkoztak volna vele. Ne írjunk már ekkora blődségeket.
2011. jan. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Amikor az emberek nagy része képtelen meginni a normális, tehénből kijött tejet, akkor hogy írnának róla a Fókuszban? :D:D

Kóstold meg őket egymás után, hatalmas a különbség! A házi tejhez képest a boltinak határozottan vízíze van.

2011. jan. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

megint megy a tej hazi/bolti vita...

kedves kerdezo, az en lanyom is nagyon rossz evo es o is tejet iszik. nincs lehetosegem hazi tejre.nekem a szemeleyes tapasztalatom a kovetkezo: hogy ha 3,5 %os zsiros tejet adok neki, kesobb ehezik meg, es kevesebb mennyiseget is iszik meg bellole, mint az 1,5 % bol. tehat en a kisebb zsirtartalmut adom, nem higitom, igy megvan a folyadekbevitel is. ha a hazit ugyis higitani kell, nem hiszem, hogy nagy ertelme lenne...

2011. jan. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

elozo vagyok

azt nem tudom, hogy tudod-e, hogy napi tobb, mint 0,5 l tej gatolja a vas felszivodasat a taplalekbol, a vashiamy pedig etvagytalansagot okoz...szoval nem ajanlott tul nagy mennyisegu tejet adni. orvos vagyok, nem a netrol olvastam. sok sikert

2011. jan. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
boltit iszik, környékünkön nincs házitej vásárlásra lehetőség. Anyukámék házit vesznek, ott azt iszik 2 hetente. De persze szigorúan forralva, hígítva. Anyáék is úgy isszák.
2011. jan. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!